Korona Günlükleri’nin konuğu Başkan Tugay

Karşıyaka Belediyesi’nin küresel salgın nedeniyle ertelediği “Ayın Konuğu” etkinlikleri yerine, sosyal medya hesaplarından canlı yayın olarak sunduğu “Korona Günlükleri”, yarın (24 Haziran Çarşamba) saat 16.00’da Başkan Dr. Cemil Tugay’ı konuk ediyor.

Korona Günlükleri’nin konuğu Başkan Tugay

“Başkan Görüşü” başlığıyla Haluk Işık’ın sunacağı etkinlikte Dr. Tugay, Atatürk’ün Karşıyaka’yı ziyaretinin 94. yılının anlam ve önemi başta olmak üzere, bir tıp doktoru olarak küresel salgının nasıl yaşandığını ve bundan sonrasına dair önerilerini anlatıp, Karşıyaka’nın bugününe ve yarınına dair görüşlerini, sürdürülen işleri ve projelerini paylaşacak. İçerik ve biçim açısından bir ilk olacak olan programın, büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Etkinlik bugüne dek Ataol Behramoğlu, Misket Dikmen, Dr. Bülent Çekem, Mustafa Kemal Erdemol, Dr. Serdar Şahinkaya, Nevzat Çelik, Cihan Demirci, İlhan Pınar, Mustafa Alkan, Prof. Dr. Ahmet Saltık, Tolga Çandar, Yunus Bekir Yurdakul, Neşe Yaşın, Dr. Arzu Çerkezoğlu, Ahmet Gürel ve Füsun Demirel gibi hayatın değişik alanlarından konukları ağırladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Billur Tuncalı
Billur Tuncalı - 3 hafta Önce

Sayın Belediye Başkanımız hem bir hekim hemde Karşıyaka belediye başkanı olarak bugün Bostanlı Pazarına BASKIN bir denetleme yapsa ne kadar iyi olur. Zabıtalar ya maskesiz ya da maskeler çenede pazarcıları varın siz düşünün. Sosyal mesafe derseniz zaten yok. Iyi çalışmalar. Umarım bir yanıt alabilirim

SIRADAKİ HABER