Konak'ta en 'tatlı' buluşma

Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, belediyenin Aziziye Semt Merkezi’nde pastacılık kursu gören kadınlarla bir araya geldi.

Konak'ta en 'tatlı' buluşma
Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, belediyenin Aziziye Semt Merkezi’nde pastacılık kursu gören kadınlarla bir araya geldi. Kursiyerler ve onlara eğitim veren uzman şefle birlikte pasta süsü yapan Başkan Pekdaş, keyifli olduğu kadar tatlı bir ziyarete de imza atmış oldu.

Konak Belediyesi

BAŞKAN PEKDAŞ MUTFAKTA DA BAŞARILI


İkinci haftasını tamamlayan pastacılık kursuna bu hafta Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş da konuk oldu. Şef Melike Bahçeci önderliğindeki kursiyer kadınlarla buluşan Pekdaş, şeker hamurundan pasta süsü nasıl yapıldığını öğrendi. Keyifli geçen derste Başkan Pekdaş, yerel yönetimlerdeki başarısını mutfakta da gösterdi. Giydiği mutfak önlüğü ile kursiyerlerin arasına karışan Pekdaş, verilen eğitimi başarıyla uygularken, elinin hünerini de sergilemiş oldu.


KISA SÜREDE İLGİ GÖRDÜ


Keyifli geçen ders sonunda kursiyer kadınlarla sohbet eden Başkan Pekdaş, Mayıs ayında hizmete açtıkları Aziziye Semt Merkezi’nin kısa sürede semt sakini kadınların buluşma mekanı haline gelmesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Başkan Pekdaş, pastacılık kursuna katılan kadınlara başarılar dilerken, ücretsiz verine kursa gönüllü eğitmen olarak destek veren Şef Melike Bahçeci’yi de kutladı. Gönüllülerin bu tür desteklerinin önemine vurgu yapan Pekdaş, sağlanan bu işbirliğinin çok ‘tatlı’ sonuçlar vereceğini de dile getirdi.   

EĞİTİMLER MİLLİ PASTACIDAN


Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER