Karabağlar'da eğlence başladı

Yüzme havuzlarını “Aqua Yaşam” adıyla açan Karabağlar Belediyesi’nin bu hizmeti daha ilk günden büyük ilgi gördü.

Karabağlar'da eğlence başladı

Uzundere Rekreasyon Alanı içerisinde bulunan yüzme havuzlarını “Aqua Yaşam” adıyla açan Karabağlar Belediyesi’nin bu hizmeti daha ilk günden büyük ilgi gördü. Tesisler bayramda da açık olacak.

Karabağlar Belediyesi şirketi Kar-Tur(Karabağlar Spor ve İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.) tarafından işletilen tesiste çocuk havuzu, eğlence havuzları, su kaydırakları ve kafeteryalar bulunuyor.

Bölgenin refah düzeyini geliştirecek


230 dönüm alan üzerine kurulu Uzundere Rekreasyon Alanı içerisine amfi tiyatrolar,  göletler, tematik park alanları, masal ve çizgi roman kahraman figürlü kaydıraklar, heykeller ve oyun grupları yapan Karabağlar Belediyesi şimdi de alana, yüzme havuzlarını ekleyerek bölgenin refah düzeyini geliştirmeyi hedefliyor

İlk günden büyük ilgi gördü


Daha açılalı ilk gün olmasına rağmen büyük ilgi gören tesislere gelen vatandaşlar yüzme havuzlarını çok beğendiklerini ifade ederek bu tesiste emeği olan herkese teşekkür ettiler.  

Bayramda da açık


Giriş ücretinin hafta içi ve hafta sonu 30 TL olduğu “Aqua Yaşam” yüzme havuzları bayram boyunca da açık kalacak. Karabağlar Belediyesi’nin diğer tesisleri olan Uğur Mumcu Sosyal Tesisler bar ve kafeteryası ile Karafatma Parkı’nın kafe bölümü de yine bayram boyunca hizmet verecek. Uğur Mumcu Sosyal Tesisler Balık Restoranı ise bayram sonrası açılacak
Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER