Buca'da rengarenk cumhuriyet kampı

Buca Belediyesi İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi, rengarenk araçlarıyla İzmir Volkswagen Sevenler Derneği üyelerini ağırladı.

Buca'da rengarenk cumhuriyet kampı
Buca Belediyesi İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi, rengarenk araçlarıyla İzmir Volkswagen Sevenler Derneği üyelerini ağırladı. Merkez'de Cumhuriyet kampı yapan Dernek üyeleri, Buca'da düzenlenen meşaleli Cumhuriyet yürüyüşüne de destek verdi.

Buca Belediyesi'nin eşsiz doğası ile Kaynaklar bölgesine kazandırdığı İzcilik ve Doğa Sporları Merkezi, doğa sporları meraklıları ve doğayla iç içe yaşamak isteyen tüm İzmirliler için cazibe merkezi haline geldi. Bugüne kadar sayıları 22 bini bulan günübirlik, 1400 konaklamalı misafir ile izcilik ve doğa kulüplerinden 400 sporcuya da ev sahipliği yapan Merkez'in son misafiri, İzmir Volkswagen Sevenler Derneği oldu.

Kaynakların eşsiz, yemyeşil doğası ile bütünleşmiş ağaç evi ve bungalovları ile şehrin gürültüsü ve beton yığını görüntüsünden kaçanların uğrak mekanı Merkezde Cumhuriyet kampı yapan dernek üyeleri, rengarenk araçlarıyla kamp alanını şenlendirdi.

17 araçla gelip kamp yapan toplam 40 kişi, Buca Belediyesi ve Buca Kent Konseyi'nin düzenlediği meşaleli Cumhuriyet yürüyüşüne de destek verdi. Cumhuriyet'in kuruluşunun 95. yıldönümü coşkuyla kutlandı.
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER