Bornovalı amatörler tek ses, tek yürek

Bornovalı amatörler, Bornova Belediyesi ve Bornova Kulüpler Birliği'nce düzenlenen toplantıda biraraya geldi.

Bornovalı amatörler tek ses, tek yürek

Bornovalı amatörler, Bornova Belediyesi ve Bornova Kulüpler Birliği'nce düzenlenen toplantıda biraraya geldi. Birliğin yeni ve eski başkanlarının buluştuğu toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Büyük Park'ta Bornova Belediyesi tarafından hizmete açılan Çınar Evi'nde gerçekleşen toplantı, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Bornova Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser, Birliğin Eski Başkanları; Efkan Muhtar ve Kamil İnal ile Bornova'daki amatör kulüp temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. Bornova Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser, "Bu bir yarış değil, görev değişimi. Benden önce görev yapan diğer arkadaşlarımın da burada bizlerle birlikte olması çok önemli" dedi. "En büyük destekçimiz" dediği Bornova Belediyesi'nin yaptığı yardım ve tesis yatırımlarının Bornovalı amatörler için çok önemli olduğunu söyleyen Keser, alt yapılarla ilgili projeler üretmek için bir komisyon kuracaklarını da ifade etti.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Bornova Belediyesi olarak daha fazla çocuk ve gencin daha iyi şartlarda spor yapması için çalıştıklarını belirterek, bu amaçla kentin dört bir yanına yeni spor tesisleri yaptıklarını, mevcutları da yenilediklerini hatırlattı. Bornova Kulüpler Birliği'nin yeni yönetimine başarılar dileyen Başkan Atila, gördüğü birlik ve beraberlik tablosunun kendisini çok mutlu ettiğini ifade ederek, "Sizler çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasında önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Bu anlamda sorumluluğunuz çok büyük. Hepinize özverileri çalışmalarınız için çok teşekkür teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2018, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER