Urla'da Yangın: İçmeler'de Alevler Kontrol Altına Alınmaya Çalışılıyor Urla'da Yangın: İçmeler'de Alevler Kontrol Altına Alınmaya Çalışılıyor

Olay, saat 17.00 sıralarında Mısır Çarşısı'nda meydana geldi. İddiaya göre çarşı içerisinde iki grup arasında bilinmeyen bir nedenle başlayan kavga, sopalı bıçaklı kavgaya dönüştü. Kavga sırasında iki kişi yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Kavga sırasında bir kişi silah çekince çevredekiler müdahale etti. Silahlı şahsı yere yatıran dört kişi, uzun süre tabancayı almaya çalıştı. Bu sırada bir kişinin bıçağı saldırganın bacağına saplaması dikkat çekti. Tabanca, uzun uğraşlar sonucu saldırganın elinden alındı.

Kavgada yaralanan iki kişi, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinden sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

HAREKETLİ ANLAR KAMERADA

Öte yandan silah çeken şüphelinin yere yatırıldığı ve tabancanın alındığı anlar kameraya yansıdı. Görüntülerde saldırganın yere yatırıldığı görülürken çevredekilerin tabancayı almak için mücadele ettiği ve bu sırada bir kişinin şüphelinin bacağına bıçak sapladığı anlar yer aldı.

Kaynak: DHA