Beklenen haber nihayet geldi! Pokemon’un yeni oyunu, Pokemon Presents etkinliğinde duyuruldu. Yeni oyun, Pokemon Legends: Z-A adını taşıyor ve 2025 yılında tüm dünyadaki oyunseverlerle buluşacak. Oyun, Nintendo Switch platformunda oynanabilecek.

Fragman Paylaşıldı

Oyunun fragmanı da etkinlikte paylaşıldı. Ancak fragmanda oyunla ilgili ayrıntılara yer verilmedi. Oyunseverlerin merakla beklediği detaylar henüz açıklanmadı.

Pokemon Legends: Z-A Hakkında Bilinenler

Pokemon Legends: Z-A hakkında şu an için elimizdeki bilgiler oldukça sınırlı. 2013 yılında çıkan ve oyunseverler tarafından büyük beğeni toplayan Pokemon X ve Y oyunlarında yer alan Lumiose şehri, yeni oyunla ilgili bilinen tek detay. Yeni oyunun da bu şehirde geçmesi bekleniyor.

Fragmanın açıklamasında, Lumiose şehrinin hem insanlara hem de Pokemon’lara ait bir yer haline getirilmeye çalışıldığı ve oyuncuların bu şehirdeki maceralara odaklanacağı belirtiliyor.

Orta Segmentin Yeni Yıldızı: Samsung Galaxy F55 özellikleri, fiyatı Orta Segmentin Yeni Yıldızı: Samsung Galaxy F55 özellikleri, fiyatı

Kaynak: HABER MERKEZİ