Yıldız oyuncu Burcu Biricik, Camdaki Kız dizisindeki performansı ile geniş kitlelerin sevgisini kazanmıştı. Ancak son gelen haber, onun hayranlarını üzecek nitelikte.

Oyuncu Burcu Biricik, Sektörde Değişiklik Yapıyor!

Biricik, dizi dünyasındaki yolculuğunu bırakıp farklı bir alana adım atmaya hazırlanıyor. Camdaki Kız dizisindeki çarpıcı performansı ile tanınan oyuncunun, sektördeki konumunu ticari bir adıma dönüştürme planları olduğu gündeme geldi. Ünlü ismin yeni hamlesi Snob Magazin tarafından ortaya çıkarıldı: Biricik ve eşi Emre Yetkin, Ayvalık'ta bir butik otel açmak için kolları sıvıyor.

Burcu Biricik ve Eşi Butik Otel İçin Hazırlıklarda Son Aşamaya Geldi!

Güzel oyuncu, eşi ile birlikte uzun süredir üzerinde çalıştıkları butik otel projesinde nihai aşamaya geldi. Beş ya da altı odalı olacak olan bu özel mekanın konsepti, Burcu Biricik'in kişisel dokunuşlarıyla şekilleniyor.

Çift, otel için orman temasını tercih ederek özel odalar tasarlıyor. İki yıl önce satın aldıkları eski Rum evini bu otel için kullanacaklar.

İGC Haber Atölyelerinde Ustalarla Gazeteciler Buluşuyor İGC Haber Atölyelerinde Ustalarla Gazeteciler Buluşuyor

Açılış Tarihi Belli Oldu: Mayıs 2024!

Biricik'in Ayvalık'ta açacağı butik otelin, 2024 yılının Mayıs ayında faaliyete geçmesi bekleniyor. Ünlü oyuncunun etkileyici bir açılış töreni düzenleyeceği iddia ediliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ