Zuhal Topal’la Yemekteyiz programının yeni haftasında yarışacak olan Rüveyda Egeli, izleyicilerin merakını uyandırdı. Kendine has tarzı ve muzip tavırlarıyla dikkat çeken Rüveyda, otobüs şoförü olarak çalışıyor. Peki, Yemekteyiz Rüveyda kimdir? Rüveyda Egeli nereli ve kaç yaşında? İşte, Rüveyda hakkında bilgiler.

Sinema Genel Müdürü Birol Güven kimdir? Sinema Genel Müdürü Birol Güven kimdir?

Rüveyda Egeli kimdir?

Rüveyda Egeli, 36 yaşında, İzmir Tireli, 3 çocuk annesi ve bekardır. İzmir’de yaşamakta ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde otobüs şoförlüğü yapmaktadır. Rüveyda, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına katılarak, hem yemek yapma hem de sohbet etme becerilerini sergilemek istiyor. Rüveyda, yarışmada olduğu kadar gündelik yaşamda da adından söz ettiren bir isim. Çekirdek yiyerek kavga izlemesi, Zuhal Topal’ı güldüren sahnelerden biri oldu.

Rüveyda Egeli yarışmada nasıl bir performans sergileyecek?

Rüveyda Egeli, Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında 27 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında yarışacak. Rüveyda, yarışmada kendisine verilen sürede yemeklerini hazırlayacak ve diğer yarışmacılardan puan alacak. Rüveyda, yemek yapmanın yanı sıra, sofrasında misafirlerine eğlenceli anlar yaşatacak. Rüveyda’nın yarışmadaki rakipleri ise Nur, Ali, Hüda ve Hilal olacak. Rüveyda, haftanın sonunda birincilik için mücadele edecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ