banner109

Dikili sokaklarında kış seferberliği

Dikili sokaklarında kış seferberliği
Dikili Belediyesi yaklaşan yağışlı ve soğuk kış günleri öncesinde kentin dört bir yanında sürdürdüğü yol bakım ve yenileme çalışmalarında sonuca gidiyor. 

Dikili ilçesi genelinde yoğunluğun fazla olduğu ana arterler başta olmak üzere, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hazırlanan programa ilişkin hayata geçirilen çalışmalarda tahribata uğramış cadde ve sokaklar elden geçirilerek, yol zeminleri güvenli ve kaliteli hale getiriliyor. 9 personelin katılımı ve 1 kepçe, 1 kamyon ve 1 römorkun yer aldığı çalışmanın şimdiki etabı İsmetpaşa Mahallesi 68. Sokak oldu. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin çıkarma yaptığı 68. Sokak’ta bin 200 metrekarelik alanda tahribata uğramış parke taşları sökülerek, bakımı yapılıp komple yenilendi.

“Hemşerilerimizin Mutluluğu İçin Çalışıyoruz”

Kent genelinde gerçekleştirdikleri tüm çalışmalarını “önce insan” ilkesiyle hayata geçirdiklerini kaydeden Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun , “Kışın soğuk ve yağışlı günleri gelmeden kent genelimizde yol yenileme ve bakım çalışmaları başlatmıştık. Şu anda bu çalışmanın son etabını hayata geçirerek mahalle aralarındaki yollarımızın bakım ve onarımını tamamlıyoruz. Sokak ve caddelerimizi kışın yağışlı günlerine hazır hale getirecek bu çalışmalarımızın ana temeli diğer çalışmalarımızda olduğu gibi insanımızın huzur ve mutluluğudur. Hemşerilerimiz huzur ve mutluluğu için sürdürdüğümüz çalışmalarımız yaz-kış demeden durmadan devam edecektir” diye konuştu
Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2017, 10:50
YORUM EKLE

banner97

banner96