"Yalı Çapkını" dizisinin 6 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak 40. bölümü, İstanbul dışında özel bir otelde çekildi. Halis Ağa'nın isteğiyle Kaya, Asuman ve Suna ile birlikte Marmaris'e giden Ferit ve Seyran'ın kaldığı otel merak konusu oldu.

Yalı Çapkını 40. bölümdeki tatil sahneleri, Marmaris Hisarönü Körfezi'ndeki D Maris Bay Otel'de çekildi.

D Maris Bay Otel: Cennetten Bir Köşe

Datça Yarımadası'nda, yemyeşil bitki örtüsüyle çevrili bir koyda bulunan D Maris Bay Otel, The Telegraph'ın seçkisinde Türkiye'deki en iyi plaja sahip oteller arasında gösteriliyor.

Ayrıca D Maris Bay, 2020 yılında dünya turizminin OSCAR'ları olarak kabul edilen World Travel Awards (WTA) ödüllerinde en iyi sahil tesisi ve en lüks otel villası kategorilerinde ödül kazanmıştı.

Yasemin Özilhan'ın kızları sosyal medyada gündem oldu! Yüzlerini göstermiyordu Yasemin Özilhan'ın kızları sosyal medyada gündem oldu! Yüzlerini göstermiyordu

Lüksün ve Konforun Adresi

D Maris Bay, mimarisinde bulunduğu yarımadadan ilham alarak 36 süit ve lüks bir villa dahil olmak üzere 196 oda sunuyor. Bu muhteşem otel, sayısız küçük adayla çevrili çam ormanlarıyla, volkanik sıradağlarıyla ve turkuaz suların bembeyaz kumlarla buluştuğu her biri farklı konseptte olan beş plajı ile Ege ve Akdeniz'in kesişme noktasında yer alıyor.

Heyecan Dolu Fragman

Ayrıca, Yalı Çapkını 40. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Tanıtımda; Marmaris'te Seyran'ın Kaya ile hemfikir olmasına tepki gösteren Ferit, Kaya'nın Seyran'ın üniversiteye kabulünü halletmesiyle deliye dönüyor. Ferit'in Kaya'ya; "Karımla benim dünyama karışma" demesi dikkat çekiyor.

Yalı Çapkını dizisinin 40. bölümü, nefes kesen sahneleri ve muhteşem otel mekanıyla izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak gibi görünüyor. Şimdi gözler, dizinin bu heyecan dolu bölümünde!

Kaynak: Haber Merkezi