Yalı Çapkını dizisi, Star TV ekranlarında izleyicilerin beğenisini kazanan romantik komedi türünde bir yapım. Dizinin başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin konusu, zengin bir ailenin oğlu olan Ferit ile fakir bir ailenin kızı olan Seyran arasındaki aşkı ve evlilik maceralarını anlatıyor.

Dizinin ilk bölümlerini yazan senarist Mehmet Barış Günger, sezon başında diziden ayrılmış ve yeni bir proje olan Yan Oda dizisine geçmişti. Yan Oda dizisi, ünlü ekonomi programı sunucusu Verda ile programına konuk olan iş insanı Fikret’in evlilik hikayesini konu alıyor. Bu dizinin de Star TV’de yayınlanması bekleniyor.

Ancak son gelen haberlere göre, Mehmet Barış Günger, Yalı Çapkını dizisine geri döndü. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Günger bu hafta eski ekiple bölümü tamamladı ve önümüzdeki haftadan itibaren diziyi devralacak. Günger’in her iki diziyi de ekibiyle beraber yazacağı söyleniyor.

İlber Ortaylı'dan Şevki Yılmaz'a Sert Tepki: Açık Bir Atatürk Düşmanlığıdır İlber Ortaylı'dan Şevki Yılmaz'a Sert Tepki: Açık Bir Atatürk Düşmanlığıdır

Mehmet Barış Günger, 1983 yılında Amasya’da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun oldu. Cüneyt Sayıl Atölye’de oyunculuk eğitimi aldı. Birçok dizi ve film projesinde senarist ve film yazarı olarak çalıştı. Bunlardan bazıları şunlar:

  • Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu (Sinema Filmi, 2018)
  • İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi (Sinema Filmi, 2018)
  • Zatonya (TV Dizisi, 2021)
  • Kırmızı Oda (TV Dizisi, 2021-2022)
  • Yalı Çapkını (TV Dizisi, 2022)
  • Yan Oda (TV Dizisi, 2023)

Mehmet Barış Günger, sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanıyor. Instagram’da 6 bin takipçisi bulunan Günger, dizileriyle ilgili paylaşımlarda bulunuyor. Günger’in Instagram kullanıcı adı @mehmetbarisgungers’dir.

Kaynak: haber merkezi