Ünlü Hollywood yıldızı Will Smith, kendisi hakkında ortaya atılan eşcinsel ilişki iddialarına sessiz kalmadı. Smith, erkek rol arkadaşı ile eşcinsel ilişki yaşadığı yönündeki haberleri kesin bir dille yalanladı.

Eşcinsel ilişki iddiaları nereden çıktı?

Will Smith’in eşcinsel ilişki yaşadığı iddiası, geçtiğimiz günlerde yayımlanan bir kitapta ortaya atıldı. Kitabın yazarı olan eski basketbolcu John Salley, Smith’in 1990’lı yıllarda rol aldığı “The Fresh Prince of Bel-Air” dizisindeki rol arkadaşı Alfonso Ribeiro ile eşcinsel ilişki yaşadığını iddia etti. Salley, kitabında Smith ve Ribeiro’nun sette yakınlaştıklarını ve birlikte zaman geçirdiklerini yazdı. Salley, ayrıca Smith’in eşi Jada Pinkett Smith ile evliliğinin de sadece bir gösteri olduğunu ileri sürdü.

Will Smith iddiaları nasıl yalanladı?

Will Smith, eşcinsel ilişki iddialarına karşı hukuki yollara başvurduğunu ve John Salley’ye dava açtığını duyurdu. Smith, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada, iddiaların tamamen asılsız ve iftira olduğunu belirtti. Smith, “Bu iddialar kesinlikle yanlıştır. Benim ve Alfonso’nun aramızda hiçbir zaman böyle bir ilişki olmamıştır. Biz sadece iyi arkadaşız ve meslektaşız. Eşim Jada ile de mutlu bir evliliğimiz var. Bu iddiaların amacı bizi yıpratmak ve bize zarar vermektir. Bu yüzden bu iddiaları ortaya atan kişiye karşı hukuki yollara başvuracağız” dedi.

Taylor Swift, ‘Eras’ turnesiyle müzik dünyasını salladı! 1 milyar Dolar kazandı Taylor Swift, ‘Eras’ turnesiyle müzik dünyasını salladı! 1 milyar Dolar kazandı

Will Smith ve Jada Pinkett Smith’in evliliği nasıl gidiyor?

Will Smith ve Jada Pinkett Smith, 1997 yılında evlenmiş ve iki çocuk sahibi olmuşlardır. Çift, uzun yıllardır Hollywood’un en sevilen ve saygın çiftlerinden biri olarak tanınmaktadır. Ancak çiftin evliliği, son yıllarda çeşitli dedikodulara maruz kalmıştır. Çift, 2020 yılında Jada’nın bir rapçi ile ilişki yaşadığını itiraf etmesiyle gündeme gelmişti. Çift, bu olayın ardından evliliklerini yeniden inşa etmeye çalıştıklarını söylemişti. Çift, ayrıca evliliklerinin geleneksel olmadığını ve birbirlerine özgürlük tanıdıklarını da ifade etmişti.

Kaynak: haber merkezi