İnternet hızınızı artırmak için, wifi hızlandırma uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Yavaş internet, kişiler için oldukça rahatsız edici bir durumdur. Eğer internet bağlantınızda aksaklıklar yaşıyorsanız, wifi güçlendirme programları sayesinde internet hızınızı iki katına çıkarabilirsiniz.

1- Wifi Signal Strength Meter

Wifi Signal Strength Meter

Wifi Signal Özellikleri: 

Wifi güçlendirme programları, internet bağlantınızı optimize ederek hızlandırır. Bu uygulamalar sinyal gücünü arttırarak, sinyallerin hangi noktadan daha iyi alındığını tespit ederek, yönlendirme yapar ve bağlantı hızını artırır. Bu şekilde internet hızınız genel olarak artar. Ayrıca, ofis ve evler için daha iyi wifi sinyal gücü için konum ayarları yapar.

2- WiFi Bağlantı Yöneticisi 

WiFi Baglanti Yoneticisi

Wifi Bağlantı Yöneticisi Kullanıcı Yorumları 

  • İyi güzel kullanışlı bir program wifi hızlandırma adına işe yaramaktadır, tavsiye ederim.
  • Bu programı bulmam gerçekten çok iyi yapanın eline sağlık, normalde çok kötü internetim vardı, wifi bağlantısını kurduktan sonra internetim çok hızlandı.
  • Hep wifi bağlanırken çok uzun süre beklerdim artık direk bağlanıyor, kayıt olduktan sonra direkt bağlanıyor ve wifi sinyal artıcı için birebir.
  • Güzel uygulama olmuş wifi sinyali artırmanın yanında nerede iyiyse oraya yönlendirme yapıyor.

3- Wifi Perfect Network Signal Booster & WiFi Analyzer

Perfect Network Signal Booster & WiFi Analyzer

Wifi Perfect Özellikleri: 

Wifi sinyal güçlendiricisi, internet bağlantı hızını artırarak hızlandırır. Ücretsiz bir uygulama olan wifi booster, wifi sinyal gücünü ölçer ve kullanım alanını genişletir. Ayrıca, internet hız testi yapar, 3G ve 4G wifi bağlantılarını belirler, bulunan diğer cihazları görüntüler ve DNS önbellek temizliği yaparak daha yüksek bir internet hızı ayarlar.

Editör: Utku Çelik