Wednesday dizisinin Netflix'te yarattığı gelgit dalgası muhtemelen sizden kaçmadı. Kısmen Tim Burton tarafından yönetilen film, 23 Kasım 2022'de gösterime girdiğinden beri gerçek bir sosyal fenomen haline geldi. Ne yazık ki tüm güzel şeyler sona eriyor ve ilk sezon yeni bitti. Ve haklı olarak, mevcut 8 bölümü iştahla izlediniz ve tatminsiz kaldınız. Ancak içiniz rahat olsun, Wednesday sezonu 2 gerçekten de yolda ve yakında en ünlü akış platformlarına gelecek. Peki ne zaman? Serinin geri kalanında bizi neler bekliyor? Rahatınıza bakın, size daha fazlasını anlatacağız!

Wednesday dizisi 2. sezon yayın tarihi

Mercredi ou Wednesday en VO, platformda tüm zamanların en çok izlenen İngilizce dizileri arasında ilk 3'e girerek isteğe bağlı video tarihine şimdiden damgasını vurdu. Bu fenomeni kaçırmış olabilecekler için, dizi aslında Wednesday günü aktris Jenna Ortega'nın oynadığı en büyük kıza odaklanan bir Addams Ailesi spin-off'u.

Hayranların hararetle umduğu dizinin yenileneceği duyurusu, 6 Ocak 2023'te yayın devinin kendisi tarafından Twitter hesabında resmileştirildi . Ancak sabırlı olmanız gerekecek çünkü çekimler yeni başladı. 2. sezonun yayını bu nedenle şimdilik değil. Bazı kaynaklara göre 2023'ün sonu, hatta 2024'ün başı gibi erken bir tarihte gerçekleşebilir.

Peki ya Wednesday 2. sezon bölüm sayısı? Bununla ilgili resmi bir açıklama olmasa da, 8 bölüm olan ilki ile aynı olacağı kesin.

Dağıtım: Hariç tutulan bir oyuncu mu?

Dizinin simge oyuncularının pek çoğunun bu sezon 2'yi de varlıklarıyla onurlandıracakları ısrarla fısıldanıyor. Elbette, karizmatik Jenna Ortega destanın geri kalanında geri döndü. Nitekim genç oyuncu, geçen sezon için hayranlarına teşekkür ettiği YouTube'da yayınlanan bir video sırasında bu bilgiyi üstü kapalı olarak doğruladı.

Ayrıca oldukça ayrı bir karakter olan La Chose'a hayat veren Victor Dorobantu'yu da bulacağız. Sırasıyla Luis Guzmán ve Catherine Zeta-Jones'un oynadığı Wednesday gününün ebeveynleri Gomez ve Morticia Addams da oyuncu kadrosunda yer alacak.

Dizinin showrunner'ları Alfred Gough ve Miles Millar, Tyler ve Enid rollerini oynayan Hunter Doohan ve Emma Myers'ın da orada olacağını duyurdu. Bugüne kadar resmi olarak hiçbir şey doğrulanmasa bile, Pugsley Addams ve Uncle Fetid'in derisinde Isaac Ordonez ve Fred Armisen'i de bulmalıyız. Söylenti, ilk sezonda Larissa Weems'in ortadan kaybolmasına rağmen Gwendoline Christie'nin geri döndüğünü görme olasılığını da çağrıştırıyor.

Ekranda yer alan Percy Hynes White veya Xavier Thorpe ile ilgili olarak kendisine yöneltilen ciddi suçlamalar nedeniyle 2. sezondaki katılımı sorgulanabilir.

Son olarak, Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Joy Sunday (Bianca Barclay), George Farmer (Ajax Pertroplus), Naomi J.Ogawa (Yoko Tanaka) ve Jamie McShane, diğer adıyla Şerif Donovan Galpin de savaşın devamı için yeniden devreye girmeli. fantastik dizi

Wednesday dizisinin 2. sezonunun konusu ne olacak?

Tyler'ın altında saklandığı canavar Hyde'ın kimliğinin tespit edilmesine rağmen, sorun Wednesday günü için çözülmüş görünmüyor. Gerçekten de, son bölümün sonu, yakın gelecekte Jericho şehrini terörize etme riskinin hâlâ devam ettiğini gösteriyor!

Ayrıca genç kadın, Nevermore Academy'den eve dönmek üzere ayrılmak üzereyken, sınıf arkadaşı Xavier tarafından kendisine az önce verilen telefona ilgi çekici bir metin mesajı alır. Onu izlediğini iddia eden gizemli, iyi niyetli bir takipçidir. Bu planın önümüzdeki sezonun başından itibaren geliştirileceğine şüphe yok.

Musk ortalığı karıştırdı: Twitter anketlerinde yeni dönem Musk ortalığı karıştırdı: Twitter anketlerinde yeni dönem

Son olarak, bu 2. sezon için Alfred Gough ve Miles Millar, The Hollywood Reporter'a Mercredi ile arkadaşı Enid arasındaki bağlantılara ve suç ortaklığına ve aynı zamanda artık olaydan haberdar olan annesi Morticia ile olan ilişkisine odaklanmak istediklerini duyurdular. kızının gücü. Ayrıca sevilen dizinin yaratıcıları, üç ya da dört sezona yayılmış bir senaryo olasılığını gündeme getirmişler. Bu ağzımızı sulandırıyor!