Haber-Utku ÇELİK

A101, BIM, Şok gibi market zincirlerinin sunduğu aktüel ürünler, genellikle teknolojik aletler olmasıyla bilinir ve bu ürünler genellikle tüketiciler tarafından büyük ilgi görür. Ancak A101, geçtiğimiz aylarda 21.999 TL ve 79.999 TL fiyatlarla iki farklı tekne modeli satışa sunarak farklı bir adım atmıştı. Şimdi ise A101, bir araç satışı yaparak yine gündemde.

A101'de satışa sunulan aracın modeli, fiyatı ve özellikleri tüketiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Satılan araç, Volta EV1 modelidir. Bu araç, tamamen elektrikli bir araçtır ve oldukça yüksek performans sunmaktadır. Peki, Volta Ev 1 elektrikli arabanın özellikleri neler, kaç km sürat yapıyor, kaç kişilik?

Survivor'da bugün kim elendi? 5 Haziran Survivor'da elenen adaya veda isim kim oldu? 2023 Survivor'da bugün kim elendi? 5 Haziran Survivor'da elenen adaya veda isim kim oldu? 2023

VOLTA EV1 ELEKTRİKLİ ARABANIN ÖZELLİKLERİ NELER?

VOLTA EV1 ELEKTRİKLİ ARABANIN ÖZELLİKLERİ NELER?

Aracın geri görüş kamerası, sesli uyarı sistemi, açılır tavanı, açılabilir arka camı ve ısıtma sistemi gibi özellikleri de bulunuyor.

Ayrıca araç, USB müzik çalar ve Bluetooth özellikleriyle donatılmıştır. USB müzik çalar bölümü aynı zamanda telefonunuzu da şarj edebilmenize olanak sağlar. Bu sayede araçta müzik dinleyebilir ve telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Volta Ev 1 elektrikli arabanın özellikleri neler, kaç km sürat yapıyor, kaç kişilik?

VOLTA EV1 KAÇ KM SÜRAT YAPIYOR?

Volta EV1, optimal bir tasarıma sahip ve maksimum 45 km/s hıza ulaşabilen bir araçtır.

VOLTA EV1 KAÇ KİŞİLİK? 

VOLTA EV1 KAÇ KİŞİLİK? 

Volta EV1, üreticisi tarafından verilen bilgilere göre tek şarjla 63 km yol yapabilen bir araçtır. Aracın ortalama şarj süresi ise 7-8 saat olarak belirtilmektedir. Araç, 72V 58 AH batarya kapasitesine sahiptir ve hem evinizden hem de halka açık istasyonlardan şarj edilebilmektedir.

VOLTA EV1'İN FİYATI NEDİR?

VOLTA EV1'İN FİYATI NEDİR?

Volta EV1, A101 mağazalarında 119.990 TL fiyat etiketiyle satılmaktadır. Fakat firmanın resmi internet sitesinde aracın fiyatı 159.990 TL olarak belirtilmektedir.