Kızılırmak üzerindeki 8 kemerli Şahruh Köprüsü yıllara meydan okuyor Kızılırmak üzerindeki 8 kemerli Şahruh Köprüsü yıllara meydan okuyor

A Milli Kadın Voleybol Takımımız'ın ABD'yi yendiği maçta sevinç anlarıyla dikkat çeken Nazlıcan İrem Köroğlu, bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Maç sırasında tribünlerde Türk bayrağıyla sevinen Köroğlu'nun görüntüleri, TRT canlı yayınında ekrana gelmiş ve büyük ilgi görmüştü.

"Nazlıcan İrem Köroğlu Kimdir?"

Bu görüntülerin ardından kırmızılı kadının, ABD'de yaşayan ve ABD'li biriyle evli olan Nazlıcan İrem Köroğlu olduğu ortaya çıktı. Ancak bu beklenmedik ilgi, Köroğlu'na zor anlar yaşattı.

"Sosyal Medyada Taciz Mesajları"

Görüntülerin yayılmasının ardından Köroğlu'nun sosyal medya hesabını bulan birçok kişi, taciz mesajları göndermeye başladı. Bu durumu daha fazla tolere edemeyen genç kadın, Instagram hesabını gizleme kararı alarak kapattı.

"Sevinç Anları Kabusa Döndü"

A Milli Kadın Voleybol Takımımız'ın ABD galibiyetinin ardından yaşanan sevinç anları, Nazlıcan İrem Köroğlu için kabus haline dönüştü. Gelen yoğun taciz mesajları nedeniyle sosyal medya hesabını kapatan Köroğlu, büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Kaynak: HABER MERKEZİ