Mazbatayı ver...

Süper Ligde Beşiktaş ile Başakşehir arasında oynanan maçta Beşiktaşlı taraftarlar resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu için tezahürat yaptı.

Süper Ligde Beşiktaş ile Başakşehir arasında oynanan maçta Beşiktaşlı taraftarlar resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu için tezahürat yaptı. Beşiktaşlı taraftarlar hep bir ağızdan, "Mazbatayı ver, mazbatayı ver İmamoğlu'na mazbatayı ver" sloganı attı.

Ekrem İmamoğlu bu akşam oynanan Beşiktaş -  Başakşehir maçını izlemek için Vadofone Arena Stadı'na gitti. Maç başlamadan önce Beşiktaşlı taraftarlar İmamoğlu için stat girirşinde ve maç başlamadan tezahürat yaptı.

Karşılamaya maç başladıktan sonra gelen İmamoğlu'da facebook hesabından canlı yayın yaparak Beşiktaşlı taraftarlara teşekkür etti. İmamoğlu paylaşımında, "Beşiktaş’ın ev sahipliğinde Beşiktaş taraftarının muhteşem coşkusuna ortak olmak çok güzel. İstanbul’un çok değerli kulüpleri ile İBB olarak çok ortak çalışmamız olacak. Tüm kulüplerimize başarılar dilerim." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 21:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
EYT
EYT - 4 ay Önce

Artık hal verilmeli ve Haklar EYY

Kemal mazlum
Kemal mazlum - 4 ay Önce

Bugün Fenerbahça taraftarı mazbatayı verdi..

SIRADAKİ HABER