İmamoğlu'nun, valiye 'it' dediği iddiası çürüdü

Ekrem İmamoğlu'nun Ordu valisine hakaret ettiği iddia edilen görüntüler yayınlandı. İmamoğlu, valiye iddia edildiği gibi "it" değil "Bey" diyor. İşte videonun tamamı.

Ordu Valiliği, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve beraberindekilerin, Ordu-Giresun Havalimanındaki VIP salonununa alınmamaları neticesinde meydana gelen olaylarla ilgili Ordu Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Bu arada olay günü havaalanında yaşananların videosu da ortaya çıktı. 

Ekrem İmamoğlunun Ordu valisine hakaret ettiği iddia edilen görüntüler yayınlandı. İmamoğlu, valiye iddia edildiği gibi "it" değil "Bey" diyor, Vali bey diyor, "Vali beyi gıcık etmeyelim gidelim" diyor ve herkesi sakinleştiriyor. İşte videonun tamamı.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 13:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Temel
Temel - 1 hafta Önce

Zaten kimse insnmamıştı, beslem haber ssiteleri ve gazeteler, 24 hazirandan sonra boku yediniz kim besleyecek sizi, kasada para kalmadı, istanbulda gitti

Eren
Eren - 1 hafta Önce

Kendinizi böyle mi kandırıyorsunuz videonun orijinalini izleyin

Erol Günal
Erol Günal - 1 hafta Önce

Bir makam için, şahsiyetli halkın begenisini kazanmış kişiyi, neden rencide ediyorsunuz. Herkes kendi karekteriyle yargılanır. Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarına yakışmıyor.

Fatma Tükel
Fatma Tükel - 1 hafta Önce

it köpek sözlerini söylemek onların üslubu EKREM imamoğlu nün söylediģne kimseyi inadıramazlar aktrollerden başka efendiliğin dürüstlüğün asaletin öteki adı EKREM İMAMOĞLU onu karalamaya gücünüz yetmeyecek en büyük en onurlu başkan İMAMOĞLU

Gulsen Akdoğan
Gulsen Akdoğan - 2 hafta Önce

Elbirligi ile KARA PROPAGANDA.en iyi savunma hucum zihniyeti ile saldiri.Cok ayip ve gunah!

Aylin
Aylin - 2 hafta Önce

Polemiklere asla girmemeli ekrem bey nezaketinden ödün vermeden projelerini anlatmaya devam etmeli.

Şaban Doskaya
Şaban Doskaya - 2 hafta Önce

Bunlar her hileye baş vururlar yalan dolan iftira atarlar bunların işleri bu

SIRADAKİ HABER