banner112

Belediye başkanından kadın çalışanına şiddet

MHP Nazilli Belediye Başkanı ve başkan adayı Haluk Alıcık'ın işten attığı kadın çalışanı tokatladığı ortaya çıktı.

MHP Nazilli Belediye Başkanı ve başkan adayı Haluk Alıcık'ın işten attığı kadın çalışanı tokatladığı ortaya çıktı. Kadın çalışanın "1350 liraya çalışıyorum burada, 10 kere maaşımdan kesinti yapıldı" diyerek hakkını aradığı çekilen bir videoda ortaya çıktı.

Cumhur İttifakı’nın MHP Nazilli Belediye Başkanı ve adayı Haluk Alıcık’ın belediye personeli olan bir kadın çalışanı tokatladığı ortaya çıktı. Aydın Life isimli internet sitesinde o anda çekilmiş olan bir video yayınlandı. Görüntülerde işten çıkarılan bir kadının itirazları ve kadına tokat atıldığı görülüyor.

‘1350 liraya çalışıyorum’

Kadın çalışanın Haluk Alıcık’a “Ben size ne yaptım. Sadece işimi yapıyordum. Tek istediğim birimimin değiştirilmesiydi. 1350 liraya çalışıyorum burada, 10 kere maaşımdan kesinti yapıldı. Bu yüzden sizinle 5 dakika görüşmek istedim. Ancak siz benim çıkışımı verdiriyorsunuz.” dedikten sonra Alıcık’ın kadına hakarerler ettiği görülüyor.

Görüntülerin işten çıkarılan kadın tarafından çekildiği belirtiliyor. Olayın ardından bulunduğu odadan çıkmak isteyen kadının, belediye başkanının yanındaki kişiler tarafından zor kullanılarak engellendiği anlaşılıyor. DUVAR

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 10:43
YORUM EKLE