Valorant Challengers Türkiye'de 3. hafta heyecanı! Valorant Challengers Türkiye'de kim lider? Valorant Challengers Türkiye'de 3. hafta heyecanı! Valorant Challengers Türkiye'de kim lider?

VALORANT, Riot Games'in popüler bir oyunudur. Son sızıntı haberlerine göre, oyunun 22. ajanı hakkında bilgiler ortaya çıktı. Geçtiğimiz yıl, oyun 2 yeni karakterle genişletilmişti: Türk ajan Fade öncü rolüne sahipken, kontrol uzmanı rolündeki Hintli ajan Harbor olarak tanıtılmıştı.

VALORANT'a yeni gelecek karakterin kod adı ne?

ValorLeaks adlı bir hesap, yeni gelen karakterin kod adının "SmokeDancer" olduğunu iddia eden bir tweet paylaştı.

ValorLeaks, gelecekteki yeni bir VALORANT karakteri hakkında ufak ama ilginç bilgiler içeren bir görsel paylaştı. Paylaşılan görsel, kontrol uzmanı Brimstone'un bir arama yaparken görüldüğü bir sahneyi gösteriyor. Giyim tarzı ve balkon yapısına bakarak, karakterin İtalyan olabileceği tahmin ediliyor. Fotoğrafta, içeceğin üstünde bir canavar görünüyor ve karakterin Skye'nin kurdu veya Sova'nın drone'u gibi kullanabileceği düşünülen kolları bu canavara uzanıyor. Bazı tahminler, canavarın karakterin özel yeteneklerinden biri olabileceği yönünde.

VALORANT'a kaç karakter daha eklenecek?

ValorLeaks adlı duyumcu, yeni VALORANT sezonunda toplamda 3 yeni karakterin oyuna ekleneceğini açıkladı. Bu yeni karakterlerden biri bir gözcü, biri de bir öncü karakter olacak. Ancak son karakterin rolü hakkında henüz bir bilgisi olmadığını belirtti.

Riot Games'in karakter geliştiricisi John 'MEMEMEMEME' Gosciki, son zamanlarda yaptığı açıklamalarda, bu yıl VALORANT hayranlarının toplamda üç yeni karakter beklemesi gerektiğini söyledi. Bu karakterler arasında bir öncü ve bir gözcü olduğu açıklandı, ancak üçüncü karakterin sınıfı hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

Ajan 22 VALORANT'a ne zaman eklenecek?

VALORANT'ın yeni karakterinin çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, beklenti yeni karakterin Bölüm 6 Sezon 3'te oyuna ekleneceği yönünde. Bu yeni bölümün çıkış tarihi ise Nisan sonu olarak tahmin ediliyor.

VALORANT indir, VALORANT indirme

Riot Games'in en popüler oyunlarından birisi oaln VALORANT indirmek için https://playvalorant.com/tr-tr/ adresini kullanabilirsiniz.

VALORANT hesap aç, VALORANT'ta nasıl hesap açılır?

VALORANT oyununda hesap açmak için VALORANT resmi internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.