Sevilen oyuncu Tarık Papuççuoğlu, prostat ameliyatı oldu. 74 yaşındaki oyuncu, başarılı bir ameliyat geçirdiğini ve sağlık durumunun iyi olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Papuççuoğlu: "Evet, sonunda kilo vermenin yolunu buldum..."

Pabuççuoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Evet, sonunda kilo vermenin yolunu buldum... Prostatı küçülttük, başarılı bir ameliyatla, çok şükür..."

Papuççuoğlu'nun Mesajına Beğeni ve Yorum Yağdı

Pabuççuoğlu'nun paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Oyuncu arkadaşları ve sevenleri, Papuççuoğlu'na geçmiş olsun dileklerini iletirken, bazı takipçileri de esprili yorumlarda bulundu.

Gonca Vuslateri bebeğinin babası hakkında açıklamada bulundu! Bebeğin ismi neden Asya olacak? Gonca Vuslateri bebeğinin babası hakkında açıklamada bulundu! Bebeğin ismi neden Asya olacak?

Papuççuoğlu, Tedavi Sürecini Takipçileriyle Paylaşacak

Pabuççuoğlu, sosyal medya hesabından tedavi sürecini takipçileriyle paylaşacağını belirtti. Oyuncu, takipçilerinin desteği için teşekkür etti.

Papuççuoğlu'nun Sağlık Durumu İyi

Pabuççuoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Oyuncu, yakın zamanda sahnelere dönmeyi planlıyor.

Tarık Papuççuoğlu Kimdir?

Tarık Papuççuoğlu, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. 1949 yılında İstanbul'da doğan Papuççuoğlu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Pabuççuoğlu, birçok tiyatro oyununda, filmde ve dizide rol aldı. En bilinen yapımları arasında "İkinci Bahar", "Hayat Bilgisi" ve "Suna" bulunmaktadır.

Pabuççuoğlu, halen tiyatroda aktif olarak görev yapmaktadır. Oyuncu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Kaynak: haber merkezi