Sözcü yazarı Uğur Dündar, Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan ve babası Erol Erkan'a dair ortaya atılan iddialarla ilgili dikkat çekici bir açıklama yaptı. Dündar, 15 gün önce MB çalışanı Kübra'nın, Erkan'ın annesine önceden bir iftira yapılacağını bildiren bir WhatsApp mesajı attığını iddia etti.

Pink Floyd'un efsanevi solisti Roger Waters'dan Eurovision krizine nokta: İsrail men edilmeli! Pink Floyd'un efsanevi solisti Roger Waters'dan Eurovision krizine nokta: İsrail men edilmeli!

Ekran Goruntusu 2024 01 20 115325 Pshe

Büşra Bozkurt'tan Yeni Suçlamalar: İşten Atma ve Şiddet İddiaları

Hafize Gaye Erkan'ın babası Erol Erkan'ı CİMER'e şikayet eden eski MB çalışanı Büşra Bozkurt'tan gelen yeni suçlamalar gündemi sarsıyor. Bozkurt, işten çıkarılma gerekçesiyle CİMER'e başvurduğunu belirterek, baba Erkan'ın bir çalışanı tokatlayıp işten attığını iddia etti. Sözcü'ye yaptığı açıklamada, "CİMER’deki şikayetlerim eksik bile" diyen Bozkurt, olayın kamera kayıtlarının bulunduğunu söyledi.

Uğur Dündar'dan Şok İddia: Anneye Önceden Mesajlar Geldi!

Sözcü yazarı Uğur Dündar, sosyal medya hesabından Hafize Gaye Erkan'a karşı bir komplo kurulduğunu iddia ederek, WhatsApp mesajlarını paylaştı. Erkan'ın annesine bir ay önce, "Hafize Hanım'a böyle bir iftira atacaklar" şeklinde bir mesajın geldiğini belirten Dündar, şok edici detayları kamuoyuyla paylaştı.

Kaynak: haber merkezi