Popüler sosyal medya platformu Twitter, Elon Musk’ın ilginç bir projesiyle birlikte yeni bir çöpçatanlık özelliğine kavuşuyor. Artık Twitter’da (X) paylaşımlarınıza göre uyumlu olan kullanıcılarla eşleşebilecek ve onlarla özel olarak sohbet edebileceksiniz. İşte Twitter’ın yeni dating özelliği hakkında bilmeniz gerekenler.

Twitter’da (X) nasıl flört edilir?

Twitter’ın yeni dating özelliği, şu anda test aşamasında olan ve yakında tüm kullanıcılara sunulması planlanan “Süper Takip” adlı bir özellikle birlikte çalışıyor. Süper Takip özelliği sayesinde, ilgi duyduğunuz bir Twitter kullanıcısına özel bir kalp gönderebiliyor ve onun da sizi süper takip etmesi durumunda özel bir sohbet odasına yönlendiriliyorsunuz. Böylece potansiyel eş adayınızla tanışma fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

Twitter’da (X) flört etmenin ücreti ne kadar?

Twitter’ın yeni dating özelliğini kullanmak için, her bir kullanıcıyla özel bir etkileşim kurmak istediğinizde ayrıca ücret ödemeniz gerekiyor. Elon Musk, geleneksel bir yaklaşımla “nefes alsın yeter” mantalitesine karşı çıkarak, flört edilmek istenen her bir kullanıcı için ekstra ücret talep ediyor. Bu sebeple, süper takipçisi olmak istediğiniz her bir kullanıcı için yaklaşık 3 dolarlık bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Twitter’da (X) neden görüntüler silindi?

Twitter’ın yeni dating özelliği, platformun adının da X olarak değiştirilmesiyle birlikte gelen bir dizi ilginç değişikliğin parçası. Musk’ın bu ilginç adımlarının ardı arkası kesilmeyecek gibi görünüyor. Son olarak, Twitter’da 2020-2023 yılları arasında paylaşılan tüm görüntülerin silindiği ortaya çıktı. Bu durumun nedeni henüz açıklanmadı, ancak bazı spekülasyonlara göre Musk, platformun veri kullanımını azaltmak ve yeni dating özelliği için yer açmak istiyor.

GAİN’in yeni dizisi ‘Arjen’ heyecan yaratacak GAİN’in yeni dizisi ‘Arjen’ heyecan yaratacak

Twitter’da (X) dating özelliği başarılı olacak mı?

Twitter’ın yeni dating özelliği, platformun kullanıcı sayısını ve gelirini artırmak için bir hamle olarak görülüyor. Ancak, bu özelliğin ne kadar başarılı olacağı henüz belli değil. Bazı kullanıcılar, Twitter’ın dating özelliğine ihtiyacı olmadığını ve bunun platformun asıl amacından uzaklaştığını düşünüyor. Bazı kullanıcılar ise, Twitter’ın dating özelliğinin ilginç ve eğlenceli olduğunu ve yeni insanlarla tanışmak için bir fırsat sunduğunu savunuyor. Sizce Twitter’ın dating özelliği, platforma ciddi bir gelir kazandırabilir mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Kaynak: haber merkezi