Başkan Çetin Akın Turgutlu’nun Yeni Kültür Merkezi’ne İnceledi

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, kente kazandırılacak olan Ekrem Gürel Kültür Merkezi projesinin inşaat alanında incelemelerde bulundu. Başkan Çetin Akın, “Seçim vaadi olarak Ergenekon Mahallesinde Kültür Sanat Merkezi projesi hayata geçireceğimizin sözünü yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

Manisa'nın 5 ilçesine birden otogar müjdesi! Manisa'nın 5 ilçesine birden otogar müjdesi!

Turgutlu Belediyesi tarafından kentin önemli bir ihtiyacını daha karşılayarak tiyatro, konferans, söyleşi gibi farklı kültürel etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Ekrem Gürel Kültür Merkezi projesinde çalışmalar başladı. Söz konusu projenin tüm aşamalarını yakından takip eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, yakın zamanda temeli atılacak Ekrem Gürel Kültür Merkezi’nin inşaat alanında incelemelerini gerçekleştirdi.

Başkan Çetin Akın, Ekrem Gürel Kültür Merkezi’nin ardından Fen İşleri ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün ortak çalışmaları sonucunda Ergenekon Mahallesinde yeni açılması planlanan yollar üzerinde teknik incelemelerde bulundu. Başkan Çetin Akın’a Fen İşleri Müdürü İbrahim Tunçkol, İmar ve Şehircilik Müdürü Hale Bozdemir ve teknik ekip eşlik etti.

Ekrem Gürel Kültür Merkezimizin temelini atıyoruz

Ekrem Gürel Kültür Merkezi projesinin inşaat alanında açıklamada bulunan Başkan Çetin Akın, “Seçim vaadi olarak Ergenekon Mahallesinde Kültür Sanat Merkezi projesi hayata geçireceğimizin sözünü yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Projelerimiz hazırlandı ve ihaleye çıktık. Artık temelini atıyoruz. Bulunduğumuz alanda 440 kişilik tiyatro salonu, kadın sığınma evi, kültür sanat etkinliklerini gerçekleştirebilecek olduğumuz çok güzel bir faaliyet alanı olacak. Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ