Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, hamileliğini sosyal medya hesabından duyurdu. Ağustos ayında iş insanı Muhammet Aydın ile evlenen şarkıcı, ikinci kez anne olmanın heyecanını yaşadığını paylaştı.

Eski nişanlısından ayrıldıktan sonra evlendi

Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa ile yaşadığı tehdit, şantaj ve şiddet olayları nedeniyle ayrılmıştı. Yaklaşık 4 ay önce Muhammet Aydın ile sade bir törenle dünyaevine giren Tayfur, mutlu birlikteliğini sürdürüyordu. Tayfur’un daha önce 2019 yılında boşandığı Taner Şafak ile evliliğinden Taner Efe adında bir oğlu bulunuyor.

Bebeğinin ultrason görüntüsünü paylaştı

Tuğçe Tayfur, Instagram hesabından eşi ve bebeğinin ultrason fotoğrafını yayınlayarak bebek müjdesi verdi. “Ya ne diyorsun? Ay çok heyecanlıyım” ifadelerini kullanan Tayfur’un paylaşımına tebrik yorumları yağdı. Bir takipçisinin “Kız bebek geliyor” yorumuna da yanıt veren Tuğçe Tayfur, “Daha belli değil, sağlıklı olsun fark etmez” dedi. Babalık heyecanı yaşayan Muhammet Aydın ise “Aile her şeydir. Bebişim ve tatlı annesi” yorumunu yaptı.

Erkin Koray'ın Anısına Yeni Mezar: Damla Koray'ın Duygusal Paylaşımı Erkin Koray'ın Anısına Yeni Mezar: Damla Koray'ın Duygusal Paylaşımı

Müzik kariyerini bitirmişti

Tuğçe Tayfur, evlenmeden önce müzik kariyerini bitirdiğini ve sahnelere çıkmayacağını açıklamıştı. Ferdi Tayfur’un kızı, babasıyla birlikte seslendirdiği “Huzurum Kalmadı” şarkısıyla tanınmıştı. Tuğçe Tayfur, 2020 yılında “Babamın Şarkıları” adlı bir albüm çıkarmıştı.

Kaynak: haber merkezi