TRT1 ekranlarında son 7 haftadır heyecan ve gerilim dolu sahneleriyle izleyicileri ekrana kilitleyen Kül Masalı dizisi için final kararı alındı. Kanal yönetimi tarafından alınan bu karar doğrultusunda, ikinci sezon onayı alamayan dizi, 10. bölümüyle ekrana veda edecek.

Ebru Yaşar yine rekor peşinde! Ebru Yaşar yine rekor peşinde!

Final Kararı Herkesi Şaşırttı

Metin Balekoğlu'nun yönetmenliğinde Kapadokya ve Antalya'da çekilen Kül Masalı dizisinin final kararı, diziyi seven izleyicileri büyük bir üzüntüye boğdu. Her Perşembe akşamı ekranlarda yer alan dizi, özgün hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla izleyicilerden büyük ilgi görmüştü.

Başarılı Bir Ekip, Unutulmaz Bir Hikaye

Gökhan Alkan'ın "Arat Giraylı", Sevda Erginci'nin "Özge Günay" ve Başak Gümülcinelioğlu'nun ise "Jale Giraylı" karakteriyle hayat verdiği dizinin senaryosu Seda Karaoğlu ve Toprak Karaoğlu tarafından kaleme alındı. Dizinin yapımcılığını ise Cemil Cengiz üstlendi.

Ne Olacak?

Kül Masalı dizisinin final bölümü 18 Nisan 2024 Perşembe akşamı saat 20.00'de TRT1 ekranlarında yayınlanacak. Dizinin son bölümünde izleyicileri neler beklediğini ise merakla bekliyoruz.

Kül Masalı'na Veda

TRT1'de yayınlanan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluşturan Kül Masalı dizisinin final kararı, diziyi seven izleyicileri büyük bir üzüntüye boğdu. 7 haftada veda eden dizi, unutulmaz bir hikaye ve başarılı bir oyuncu kadrosuyla izleyicilerin hafızalarında yer edinecek gibi görünüyor.

Editör: Kazim Bozkurt