Altınordu Futbol Akademisi'nde (ALFA) yetişen ve sezon başında Trabzonspor’a transfer olan Onuralp Çevikkan, kırmızı-lacivertlilerin akademisinde ileri futbol eğitimi alan kaleci kardeşlerine malzeme desteğinde bulundu. Genç kaleciler, Onuralp'in yolladığı eldivenler ve topla poz verdi. 

Fenerbahçe, baskette de Olympiakos'a mağlup Fenerbahçe, baskette de Olympiakos'a mağlup


DUYGUSAL BİR MEKTUP YOLLADI


18 yaşındaki kaleci, Altınordulu gençlere malzemeleri yollarken şu mesajı da iletti:
Altınordu kalesine dahil olduğumda yaşım 9'du. Ve Altınordu'dan 17 yaşımda hayallerime bir adım daha yaklaşarak Trabzonspor'a transfer oldum. Ben de sizler gibi 14-15-16 yaşlarındayken her gece hayal kuruyordum. Bu kurduğum hayal hem kendi hedefim olan yerlere kısa sürede ulaşmaktı. Hem de üst seviyede oynamaya başladığımda Altınordu'da oynayan küçük kardeşlerime malzeme desteği sağlayıp onlara şu mesajı vermekti: "Onuralp başardıysa biz de başarabiliriz."
Kendime göre başarabileceğim çok hedefim var. Hayal kurmayı asla bırakmayın. Bu akademinin en alt yaş grubundan başlayıp, Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birine transfer olmuş biri olarak, elimden geldiği kadar sizlere destek olmak benim boynumun borcudur". 

AVRUPA HAYALİ VAR


İzmir ekibi de yaptığı açıklamada, "Altınordu Futbol Akademimizde en küçük yaş grubundan transfer olduğu döneme kadar bizleri gururlandıran ve gururlandırmaya devam eden oyuncumuzu bu davranışı nedeniyle tebrik eder; onu, hayali olan Avrupa’da görmeyi en içten şekilde bir kez daha temenni ettiğimizi belirtmek isteriz. Biz de seni çok seviyoruz" dedi.

Onuralpinmektubu


 

Kaynak: HABER MERKEZİ