30 yaşındaki ABD'li oyuncu Dakota Fanning, Tom Cruise'un kendisine her doğum gününde hediye gönderdiğini açıkladı. Fanning, kariyerine 2000'lerin başında "Sweet Home Alabama", "War of the Worlds" ve "Coraline" gibi filmlerle adım attı.

İlk Hediye 11 Yaşındaydı

Fanning, 2005 yılında "Dünyalar Savaşı" filmini çekerken Tom Cruise'un kendisine ilk cep telefonunu hediye ettiğini anlattı. O zaman 11 yaşında olan Fanning, bu hediyeye çok sevindiğini ve o zamandan beri Cruise'un her yıl doğum gününde kendisine hediye gönderdiğini söyledi.

Ebru Yaşar yine rekor peşinde! Ebru Yaşar yine rekor peşinde!

Bir Gelenek Haline Geldi

Fanning, "Aman Tanrım, çok heyecanlanmıştım. 11 yaşındaydım ama telefonumun olması hoşuma gitmişti. Çok beğendim. Çok havalı hissettirdi" dedi. Fanning, Cruise'un ilk hediyeden sonra doğum gününde kendisine hediye göndermesinin bir geleneğe dönüştüğünü de sözlerine ekledi.

Çocukluktan Beri Başarılı Bir Kariyer

23 Şubat 1994 doğumlu Dakota Fanning, çocuk yaşta başladığı oyunculuk kariyeriyle dikkatleri üzerine çekti. "I Am Sam" filmindeki performansıyla geniş kitlelerce tanındı ve birçok ödüle layık görüldü.

Ardından bir dizi başarılı filmde ve televizyon dizisinde rol aldı. "Charlotte's Web" ve "The Twilight Saga" filmlerindeki rolleriyle hafızalara kazındı.

Tom Cruise ile Dostluk

Tom Cruise ve Dakota Fanning arasındaki dostluk, "Dünyalar Savaşı" filminde birlikte çalışmalarıyla başladı. O zamandan beri ikili yakın arkadaş olarak kalmaya devam ediyor. Cruise'un Fanning'e her doğum gününde hediye göndermesi de bu dostluğun bir göstergesi olarak yorumlanıyor.

Tom Cruise Hakkında

Tom Cruise, Hollywood'un en ünlü ve en yüksek ücret alan aktörlerinden biridir. "Görevimiz Tehlike", "Jerry Maguire" ve "Magnolia" gibi filmlerle tanınır. Cruise, aynı zamanda bir film yapımcısı ve senaristtir.

Dakota Fanning Hakkında

Dakota Fanning, Hollywood'un en başarılı genç oyuncularından biridir. "I Am Sam", "Charlotte's Web" ve "The Twilight Saga" gibi filmlerle tanınır. Fanning, birçok ödüle layık görülmüş ve oyunculuğuyla takdir toplamıştır.

Editör: Kazim Bozkurt