İYİ Parti'nin İzmir adayları kesinleşti! İşte 30 ilçe ve büyükşehir adayı İYİ Parti'nin İzmir adayları kesinleşti! İşte 30 ilçe ve büyükşehir adayı

Tire Süt Kooperatifi'nde satış ve pazarlama müdürü olarak görev yapan Şahap Çağdaş Özen, Cumhuriyet Halk Partisi'nden belediye meclisi üyesi aday adayı olmak için başvurusunu gerçekleştirdi.

Başvuru Sonrası Açıklama

Parti binasında başvuru dosyasını teslim eden Özen, açıklamasında şunları söyledi: "Başta Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanımız Sayın Nejat Bozkurt’a, Sayın İlçe Yöneticilerimiz’e ve bu kararı vermemde etkili olan ailem, yol arkadaşlarım ve kıymetli parti büyüklerime yürekten teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin yeni yüzyılında, Tire için daha iyi bir gelecek inşa etme yolunda, Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yolda hep birlikte yürüyeceğiz."

Şahap Çağdaş Özen Kimdir?

Siyasi ve İş Hayatına Bakış

İzmir Ekonomi Üniversitesi İktisat İdari Bilimler Fakültesi Lojistik Yönetimi mezunu olan Çağdaş Özen, uzun yıllardır Tire Süt Kooperatifi'nde satış ve pazarlama müdürü olarak görev yapıyor. Aynı zamanda CHP'de uzun yıllar siyaset deneyimi bulunan ve İzmir genelinde tanınan Merhum Yücel Özen'in oğlu olan Çağdaş Özen, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak: HABER MERKEZİ