Ümit Özdağ, Aydın'da esnafı ziyaret etti Ümit Özdağ, Aydın'da esnafı ziyaret etti

Zonguldak ve Karadeniz Ereğli ilçesinde Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş, partisinin yeni bina açılışlarını gerçekleştirdi. Baş, Murtaza Mahallesi'nde gerçekleşen Ereğli parti binası açılışında yaptığı konuşmada, halkın sadece belediye başkanlarına değil, aynı zamanda belediye meclis üyeliklerine de önem vermesi gerektiğini vurguladı.

Cihangir Amca Belediye Başkan Adayı Olarak Açıklandı

Baş, Ereğli Belediye Başkan adaylarının Cihangir Amca olduğunu duyurarak, daha sonra kent merkezindeki il başkanlığı parti binasının açılışını gerçekleştirdi. Binanın açılışında emeği geçenlere teşekkür eden Baş, "Önemli olan beton binalar değil, o beton binaların içerisinde nasıl insanların bir araya geldiği. O binaların içerisinde nelerin konuşulduğu, nelerin tartışıldığı, hangi kararların alındığı." ifadelerini kullandı.

Türkiye Genelinde Milyonlarca İnsan Bir Araya Geliyor

Erkan Baş, Türkiye genelinde parti binalarının açılışlarını gerçekleştirdiklerini belirterek, ülkedeki milyonlarca insanın haklı, doğru, güzel olan şeylere inandıklarını ve isteklerinin, bu insanların yan yana gelmesi, omuz omuza durması, akıllarını, yüreklerini birleştirmesi olduğunu dile getirdi.

Baş, Açılış Sonrası Esnaf Ziyaretleri ve Sohbetler Gerçekleştirdi

Açılışın ardından Baş, esnafı ziyaret etti ve daha sonra TMMOB Maden Mühendisleri Odası'nda partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi. Burada yapılan sohbetlerde, yerel yönetimlere ve partisinin hedeflerine dair konular ele alındı.

Kaynak: HABER MERKEZİ