Bayraktar: Türk havacılığının altın çağı Bayraktar: Türk havacılığının altın çağı

TikTok platformunda 'Laz Kızı' mahlasıyla tanınan G.D., iddiaya göre para karşılığında müstehcen içerikli canlı yayınlar yaparak 1 saatte 100 bin lira topladıktan sonra gözaltına alındı. Ancak kısa bir süre sonra serbest bırakılan fenomen, yaşadıklarını anlatarak olayın gerçek yüzünü ortaya koydu.

Gözaltı ve Açıklamalar

G.D., yaptığı açıklamada, ev kirasını ödeyemediği için bu yola başvurduğunu belirtti. Pişmanlık duyduğunu ifade eden fenomen, "Bu şekilde bir daha asla yayın yapmayacağım" dedi. Show Haber'e konuşan G.D., iddiayı yalanlayarak, "1 saatte 100 bin lira kazanmadım. O gün 7 bin 500 lira kazandım. 5-6 ayda 20 bin lira kazanıyordum" şeklinde konuştu.

Detaylar ve İfşalar

G.D., TikTok yayınında bilerek göğsünü açmadığını, ancak kaza sonucu düğmesinin koptuğunu ve bu durumu kontrol edemediğini söyledi. Ayrıca, hamile olduğunu yayınladığı videodan önce kimse bilmiyordu. Fenomen, "Kocam videoda yoktu, kolu çıkmış demek ki... Kocam çok tepki göstermedi. TikTok'tan gelir elde ettiğim için belki" diye ekledi.

Skandalın Ardındaki Gerçek

G.D., T24'ün haberine göre, "Benden daha kötü durumda olanlar var. En azından kötülük yapmadım" diyerek yaşadığı maddi sıkıntılara dikkat çekti ve pişmanlığını bir kez daha dile getirdi. "Evimin kirasını karşılayamadım, mecbur kaldım. Bu şekilde bir daha asla yayın yapmam" şeklinde ifadesini sürdürdü.

Kaynak: HABER MERKEZİ