Cezasızlık politikası kadın cinayetlerini körüklüyor Cezasızlık politikası kadın cinayetlerini körüklüyor

THY Yönetim Kurulu Başkanı Bolat, 2024 yılında Avustralya’ya uçacaklarını ve bu uçuşun tanıtımı için ünlü Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile anlaştıklarını duyurdu. Robbie, THY’nin Avustralya uçuşlarının öncesinde Türkiye’yi ziyaret ederek Göbeklitepe başta olmak üzere birçok tarihi ve turistik yeri gezecek.

THY, Avustralya’ya uçmaya hazırlanıyor

Bolat, yaptığı açıklamada, “15-25 Mart 2024 tarihleri arasında da Avustralya’ya uçmaya başlıyoruz. Şimdi Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile görüşüyoruz. Onu uçuştan bir hafta önce getirip Göbeklitepe gibi birçok yeri gezdirmeyi planlıyoruz. Avustralya uçuşu aktarmalı olacak. Buradan 10 saat Singapur’a, oradan da 7 saat Avustralya’ya gidilecek” dedi.

Bolat, Avustralya uçuşlarının THY’nin küresel ağını genişleteceğini ve Türkiye ile Avustralya arasındaki ticari ve kültürel ilişkileri güçlendireceğini belirtti. Bolat, “Avustralya, dünyanın en büyük 13. ekonomisi ve Türkiye’nin önemli bir ticaret ortağıdır. Ayrıca Avustralya’da yaklaşık 200 bin Türk kökenli vatandaşımız yaşamaktadır. THY olarak, bu iki ülke arasında bir köprü oluşturmak istiyoruz” diye konuştu.

Margot Robbie, Türkiye’nin güzelliklerini tanıtacak

THY’nin Avustralya uçuşlarının tanıtımı için ünlü Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile anlaştığı da açıklandı. Robbie, THY’nin Avustralya uçuşlarının öncesinde Türkiye’yi ziyaret ederek Göbeklitepe başta olmak üzere birçok tarihi ve turistik yeri gezecek. Robbie, gezdiği yerlerle ilgili sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapacak ve Türkiye’nin güzelliklerini dünyaya tanıtacak.

Robbie, Türkiye’ye gelmekten çok heyecanlı olduğunu söyledi. Robbie, “Türkiye, çok zengin bir kültüre ve tarihe sahip bir ülke. Göbeklitepe, dünyanın en eski tapınağı olarak beni çok etkiliyor. Ayrıca Türk mutfağını, müziğini ve misafirperverliğini de deneyimlemek istiyorum. Türkiye’yi keşfetmek için sabırsızlanıyorum” dedi.

Robbie, Avustralya’nın en ünlü ve başarılı oyuncularından biridir. The Wolf of Wall Street, Suicide Squad, I, Tonya ve Once Upon a Time in Hollywood gibi filmlerde rol almıştır. Robbie, iki kez Oscar’a, beş kez BAFTA’ya ve dört kez Altın Küre’ye aday gösterilmiştir. Robbie, aynı zamanda kendi yapım şirketi LuckyChap Entertainment’ın kurucusudur.

Kaynak: HABER MERKEZİ