Ben Bu Cihana Sığmazam'a Behçet Geliyor: Mustafa Üstündağ Kadroda Ben Bu Cihana Sığmazam'a Behçet Geliyor: Mustafa Üstündağ Kadroda

Türk rock müziğinin sevilen ismi Teoman, Kafa TV’de yayınlanan ‘Bir Bar Taburesi Üstünde’ programında Candaş Tolga Işık’ın konuğu oldu. Şarkıcı, hayatı, müziği ve anıları hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Programda ilginç bir anısını paylaşan Teoman, yıllar önce Vakko’nun kurucusu ve Türk modasının öncüsü Vitali Hakko ile karşılaştığını anlattı. Teoman, Hakko’nun kendisini pop yıldızı Tarkan zannettiğini ve bunu düzeltmediğini söyledi.

Teoman, “Çok yıllar evvel bir gün Vakko mağazasına girdim. Alt kata indim öyle boş boş bakıyorum. Sonra birden bire Vitali Hakko’yu gördüm. O da beni gördü şaşırdı tabii birden. Yanında da bir adam var. ‘Aaaa’ dedi. Dedim içimden ‘Demek beni tanıyor.’ Gittim yayına. Ayaküstü hoşbeş sohbete başladık. Sonra yanındaki uzun boylu adama döndü ve ‘Tanıyor musun?’ diye sordu. Adam tanımadığını söyleyince, ‘Aaaaa, Tarkan’ dedi. Ondan sonra adam bana elini uzattı. Ben de ‘Abi Tarkan değilim Teoman’ım’ demedim. Tarkan olarak el sıkıştım ve ayrıldım” dedi.

Teoman, bu anısını anlatırken gülümseyerek, “Sonra çok pişman oldum. Keşke ‘Abi Tarkan değilim Teoman’ım’ deseydim. Belki bana bir şeyler alırdı” diye espri yaptı.

Teoman, programda ayrıca yeni albümü ‘Ben, Zargana, Deus Ex Machina’ hakkında da konuştu. Albümünün son stüdyo albümü olduğunu ve artık albüm yapmayacağını söyleyen Teoman, “Bu albümle diskografimi tamamladım. Artık albüm yapmayacağım. Ama müzik yapmaya devam edeceğim. Tekli, EP, cover gibi projeler yapabilirim. Ama albüm yapmak çok yorucu ve maliyetli bir iş. Ben de artık yorulmak istemiyorum” dedi.

Kaynak: haber merkezi