Tekirdağ’da bir limanda demirli römorkörde çıkan yangın sonucu dumandan etkilenen liman işçisi Fatih Karan hayatını kaybetti. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

Çiftçilere müjde! Tarımsal destekleme ödemesi hesaplara aktarılıyor Çiftçilere müjde! Tarımsal destekleme ödemesi hesaplara aktarılıyor

Yangın Römorkörde Hasar Bıraktı

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bir limanda demirli olan bir römorkörde dün akşam saatlerinde yangın çıktı. Yangının nedeni henüz bilinmiyor. Yangını fark eden çalışanlar hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü. Yangın römorkörde büyük hasara neden oldu.

Fatih Karan Kurtarılamadı

Yangın sırasında dumandan etkilenen liman içisiFatih Karan, 112 Acil Sağlık ekiplerince kaldırıldığı Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Karan’ın cenazesi hastane morguna kaldırıldı. Karan’ın ailesi ve yakınları hastaneye akın etti. Karan’ın ölümüne neden olan yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: AA