Nakit Arayanlar İçin 9000 TL'lik Hızlı Destek! Nakit Arayanlar İçin 9000 TL'lik Hızlı Destek!

Mavi Takım Ödül Oyununda Rakibini Ezip Geçti

Survivor All Star'da bu hafta oynanan ödül oyununda Mavi ve Kırmızı takımlar 1 milyon lira için karşı karşıya geldi. Geçtiğimiz haftalarda yaşadığı şanssızlıkları bir kenara bırakan Mavi takım, oyunun başından itibaren rakibine üstünlük kurmayı başardı. Kırmızı takım 7-0 gerideyken oyuna geri dönmeye çalışsa da Mavi takımın direncini kıramadı. Mavi takım, oyunu 12-5 gibi bir skorla kazanarak 1 milyon liranın sahibi oldu.

Furkan Kızılay Oyunda Sakatlandı

Mavi takımın bu zaferinde önemli bir rol oynayan Furkan Kızılay, Avatar Atakan ile yarıştığı parkurda sakatlandı. Oyundan çekilmek zorunda kalan Kızılay, arkadaşlarına "Ayağım çok kötü ne olur beni bir daha çıkarmayın" dedi. Kızılay'ın sakatlığının ne kadar ciddi olduğu ve yarışmaya geri dönüp dönemeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Acun Ilıcalı'dan Yeni Eleme Sistemi İpucu

Acun Ilıcalı, son konseyde takımların aday çıkarma sisteminin değişeceğini duyurmuştu. Ilıcalı, "Birleşmeden sonra aday çıkarma sistemi değişecek. Aday çıkarma sistemi çok farklı olacak. Ben ipucunu vereyim bakalım devamını getirebilecek misiniz? İlerideki dönemde ada oylamasında kadın ya da erkek oylamaya başlayacaksınız. Yani ada oylamasında kadın ya da erkek oylamaya başlayacaksınız. Ancak kadın veya erkek karşılıklı yarışmayacak. Hadi bakalım size bir Survivor bilmecesi..." ifadelerini kullanarak yeni sistem hakkında ipucu vermişti.

Editör: Kazim Bozkurt