25 Ocak Survivor kim elendi, gitti? Exxen Survivor SMS sıralaması kim birinci? İşte ünlüler gönüller elenen isim belli oldu. 25 Ocak Survivor kim elendi, gitti? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. TV8 ekranlarının heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2023'de bir isim adaya veda edecek. Hafta boyunca oynanan üç dokunulmazlık oyununun ardından Survivor eleme adayları belli oldu. Survivor 2023 eleme adayları Yusuf, Aziz, Aleyna ve Chaby arasından birisi SMS oyu sıralamasına göre adaya veda edecek. Yarışmayı takip edenler adaya veda edecek isimi merak ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler'in SMS sıralaması Exxen platformunda yayınlanıyor. Acun Ilıcalı tarafından veda eden isim açıklanacak. İşte, 25 Ocak Survivor kim elendi, gitti? Exxen Survivor SMS sıralaması kim birinci? İşte ünlüler gönüller elenen isim...

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2023’de 2. hafta ile birlikte yeni dönem başladı ve yarışmacılar bireysel olarak dokunulmazlık mücadelesi verdi. Üç bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan üç farklı yarışmacı tarafından üç eleme adayı belirlendi. Haftanın eleme adayları; Survivor eleme adayı seçilerek yokluk adasını tadan Yusuf, Aziz, Aleyna ve Chaby arasından birisi adaya veda eden 2. isim olacak.

Survivor 2023'in son bölümünde SMS birincileri herkesi şaşırttı. Acun Ilıcalı "Survivor'da bu hafta aday matematiği değişti" sözlerini söyledi. Uzun zamandır Survivor'da kana kan yarışan yarışmacılar çok zor anlar yaşadı. Survivor son bölümde kim elendi, survivor kim gitti? 25 Ocak Survivor SMS sıralaması ne oldu? Sonuçlar belli oldu. Survivor kim elendi? 25 Ocak Survivor SMS Sıralaması 2023 Exxen Oy Sonuçları İşte detaylar...

Survivor Eleme Adayları

Survivor Türkiye’de bu haftanın eleme adayları; Yusuf, Aziz, Aleyna ve Chaby arasından birisi adaya veda eden 2. isim olacak. oldu. Bu üç isim için son bölümde halk oylaması yapıldı. Bu oylamanın sonucu bu akşam belli olacak. SMS oylamasına göre rakiplerine göre daha az oy alan yarışmacı, Survivor 2023 hayallerine veda edecek. Survivor yeni bölümle birlikte iletişim oyunu, eleme konseyi ve yarışmaya veda eden isme dair detayları haberimizden takip edebilirsiniz.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI, ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2023'de bu akşam yarışmacılar ilk olarak performans oyununda karşılaştı. Kritik eleme konseyi öncesinde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacılarına moral olması amacıyla ödül oyunu mücadelesi verildi. Her iki takımın yarışmacıları da kıran kırana mücadele vererek ödülün sahibi olmak için ter döktü.

TV8 ekranlarında Dominik Cumhuriyeti ev sahiplerinde oynanan ödül oyununda fiziki ve psikolojik olarak sınırları zorlayan takımlardan zorlu deniz parkurunda en başarılı performansı gösteren ödülün sahibi oldu. Kadınlar etabı ve erkekler etabında her iki takım da birer kez galip gelince, yarışmacılar 3. ve son oyun için tekrar parkura çıktı.

Kritik eleme konseyi öncesinde yapılan ödül oyunu sonrasında kazanan ünlüler takımı oldu.

Ödül oyunu mücadelesinde daha iyi performans gösteren ve hedeflenen sayıya önce erişen ünlüler takımı yemek ve eğlence ödülünün sahibi oldu.

2023 Survivor SMS Sıralaması

25 Ocak 2023 Çarşamba Survivor Kim elendi? Tv8 ekranında yayınlanan fenomen Survivor yarışmasında son dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme adayı potasına giren Yusuf, Aziz, Aleyna ve Chaby  olmuştu. Bu dört isimden kim elendi? Yusuf mu elendi? Aziz mi elendi? yoksa Aleyna mı elendi? 25 Ocak 2023 Çarşamba akşamı seyircileriyle buluşan Survivor eleme gecesinde adaya veda eden isim kim olacağı merakla bekleniyor. 25 Ocak Survivor Kim Elendi? Detaylar haberimizde...

25 Ocak Survivor 2023 Kim Elendi?

Survivor 2023’de bu hafta,elenen isim kim oldu? Bu akşam, 1Yusuf, Aziz, Aleyna ve Chaby arasında elenen kim oldu? Bu isimler arasında seyirci oylamasında diğer rakiplerine göre daha az SMS oyu aldığı için 4. eleme adayı Chaby oldu.

Sms oylaması sonucu adaya veda eden isim Aleyna oldu.