Metrolarda sörf yapan ve huysuz Müfettiş ile köpeğinden kaçmaya çalışan Jake olarak oyunda yer alıyorsunuz. Peki, Subway Surfers oyunu nasıl oynanır? Çevrim içi nasıl oynanır? Subway Surf oyunun sonu var mı?

Oyunun Temel Amacı

Hiç sonsuz bir koşuya çıktınız mı? Eğer cevabınız hayır ise müthiş bir koşuya ve maceraya hazırlanın. Yanıtınız evet ise siz zaten bu oyunun keyfine varmışsınız ki tekrar bu lezzeti tatmak istiyorsunuz. Amacınız bu sonsuz koşu içinde olabildiğince uzak mesafeye gidebilmek olacak. Bunun için trenlerden, tramvaylardan, engellerden ve daha fazlasından kaçmanız gerekecek.

Güçlendirmeler ve Özel Ekipmanlar

Subway Surfers'ta her seferinde daha da ileri gitmenize yardımcı olacak güçlendirmelerin ve özel ekipmanların kilidini açmak için para toplayacaksınız. Ayrıca, farklı karakterlerin ve panoların kilidini açmak için madeni paralar kullanılabilir. Elinizdeki anahtarlarla karakterlerinizi özelleştirebilireceğiniz gibi uçan kaykaylarınızı özel güçlerle yükseltmeniz de mümkün olabilir. Anahtarları size verdikleri için ödülleri tamamlamayı unutmayın.

Dünya Turu

En son dünya nedir? Subway Surfers Dünya Turu Mumbai'de devam ediyor. Burada baharın ve renklerin festivali olarak bilinen Holi Festivali adına yakışır büyüleyici bir destinasyonda kutlanır! Holi festivalinin ikinci gününde insanlar, başkalarına renkli tozlarla bulaştığınız eğlenceli, herkese açık bir savaş olan Rangwali Holi'yi kutlar. Bu sırada Mumbai'de şarkı söyleyebilirsiniz, dans edebilirsiniz, arkadaşlarınızı ziyaret ederek Holi Festivalini birlikte kutlayabilirsiniz!

Mumbai Düşler Şehridir ve heyecan verici pazarlarla dolu hareketli sokaklara sahiptir. Bu sokaklarda gezintiye çıkın, doğaya uğrayıp derin bir nefes alın. Mumbai'nin Tac Mahal'i olarak da adlandırılan muhteşem Hindistan Kapısı'na hayran kalacaksınız. Tarihi yerel Mumbai trenine atlayabilir ve Global Vipassana Pagoda'da meditasyon yapabilirsiniz. Mumbai tam da ihtiyacın olan egzotik bir kaçamak seni bekliyor.

Çevrimiçi Oynama

Subway Surfers oyununu şimdi cep telefonunuzda ve tabletinizde Poki üzerinde çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Elbette bilgisayarınızda Subway Surfers oynamanın keyfini sürmeye devam edebilirsiniz. Oyunu indirmeden ücretsiz olarak oynamanız da mümkün olabiliyor.

Klavye Kontrolleri

Subway Surfers'ı bir bilgisayarda ücretsiz çevrimiçi oynayabilir misiniz? Evet! Oyunu indirmenize gerek kalmadan tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Subway Surfers'ı oynarken klavyenizi ve farenizi kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda tam ekran moduna bile erişebilirsiniz.

Oyunun Yaratıcısı

Subway Surfers, Danimarka merkezli Sybo tarafından yaratılmıştır. Subway Surfers, Sybo Games'e göre 1,8 milyar indirme rekoruna ulaştı.

Edirne Gül Üretimi Yeniden Canlanıyor Edirne Gül Üretimi Yeniden Canlanıyor

Subway Surfers oyununu nasıl indirebilirim?

Subway Surfers'ı mobil cihazınızın uygulama mağazasından veya bilgisayarınızın tarayıcısından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunda hangi karakterleri kullanabilirim?

Subway Surfers'da farklı karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Her karakterin farklı yetenekleri vardır.

Subway Surfers'ı çevrimdışı oynayabilir miyim?

Maalesef, Subway Surfers'ı çevrimdışı oynayamazsınız. Oyun internet bağlantısı gerektirir.

Oyunda elde ettiğim ödülleri nasıl kullanabilirim?

Subway Surfers'da kazandığınız ödülleri güçlendirmeler veya yeni karakterler satın almak için kullanabilirsiniz.

Subway Surfers'ı hangi platformlarda oynayabilirim?

Subway Surfers, mobil cihazlar ve bilgisayarlar için çeşitli platformlarda mevcuttur.

Kaynak: HABER MERKEZİ