Bursa Yıldırım'da icradan satılık 106 m² daire Bursa Yıldırım'da icradan satılık 106 m² daire

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/117 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri :Kıymet takdirine konu; 675 ada, 38 numaralı parsel Üzerindeki Apartmanın 6. Katında bulunan 19 bağımsız bölüm numaralı Daire; İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Bostancı Mahallesi, Yağmur Sokak 5 kapı numaralı adreste bulunmaktadır. Söz konusu dairenin bulunduğu Apartman yaklaşık 5 yıl önce betonarme karkas sistemde Bodrum kat+ Zemin Kat+9 Norrmal kat*(Çatı Arası) olmak üzere 11 kat olarak inşa edilmiştir. Apartmanın ana giriş kapısı Yağmur Sokağa göre sol yan tarafından zemin kattan olup, giriş kapısı çelik donanımlı cam giydirme kapıdır. Merdiven sahanlıkları ve merdiven basamakları mermer kaplıdır. Apartmanın dış cepheleri mantolu sıvalı boyalıdır.
Apartmanda asansör bulunmakta olup, katlara asansör ve merdivenlerden ulaşılmaktadır. Apartmanın Bodrum katında sığınak ve kapalı otopark bulunmaktadır. Diğer katların her birinde 3'er daire olmak üzere apartmanda toplam 30 adet daire bulunmaktadır. Söz konusu 19 bağımsız bölüm numaralı daire apartmanın 6. Katında, ana giriş kapısına göre sol tarafta, yağmur sokağa göre arka tarafta 19 kapı numaralı dairedir. Dairenin dış giriş kapısı çelik kapı olup İç mekan; Antre, hol, banyo-tuvalet, mutfak, 3 yatak odası, salon ve balkon olmak üzere 3+1 planında, yaklaşık 100m2 brüt, 78.10m2 net alana sahip Daire'nin; Antre, hol ve mutfak tabanları ile banyo-tuvaletin taban ve duvarları seramik kaplı, oda zeminleri laminat parke kaplı, oda duvarları alçı sıva üzeri saten boya, iç kapılar ahşap kapı, pencere doğramaları PVC. ısı cam, mutfak hazır mutfak, banyoda duşa kabin, klozet ve lavabo bulunmakta, ısınması doğalgaz kombi sistem iledir. Ebeveyn yatak odasındaki banyo alaturka tuvalete dönüştürülmüştür. Su ve elektriği bağlı çalışır vaziyettedir. Daire İyi işçilik ve malzeme kalitesinde yapılıdır. Apartmanın bahçesi duvar ile çevrili olup, açık ve kapalı otoparkı bulunmaktadır. Belediye ve diğer kamu hizmetlerinden azami derecede faydalanmaktadır. Okul ve diğer sosyal ihtiyaç alanlarına yakın, ulaşımı kolay bir konumda, Şemsettin Günaltay Caddesine 130m., Bostancı Tren İstasyonuna 750m., E-5 Karayoluna ve Bostancı Metro İstasyonuna 875m mesafede konumludur.

Adresi : Bostancı Mah. Yğmur Sokak No 5 Kadıköy / İSTANBUL
Yüzölçümü : 78,10 m2
İmar Durumu :Dosyasında mevcut; Kadıköy Belediye Başkanlığı İmar ve
Şehircilik Müdürlüğü'nün bila tarih 867873 sayılı yazılarında; İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Bostancı
Mahallesi, 675 ada, 38 parsel sayılı taşınmaz, 1/1000 ölçekli 11.05.2006 onaylı Uygulama İmar Planı, Plan Notu Tadilatları ile Lejandı Değişikliğine göre Yençok:15 kat, maxKAKS:2.07, makTAKS:0.35, Ayrık Nizam Konut Alanında kalmaktadır.
Kıymeti : 3.200.000,00 TL
KDV Oranı : %18

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ