Potada ödüller sahiplerini buldu

Basketbol Adamları Derneği (BAD) 13. Basketbol Oskarları Ödül Töreni, Bornova Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

Potada ödüller sahiplerini buldu
Basketbol Adamları Derneği (BAD) 13. Basketbol Oskarları Ödül Töreni, Bornova Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Dramalılar Köşkü Kent Arşivi ve Müzesi'nde düzenlenen organizasyonda Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, spora hizmet dalında jüri özel ödülüne layık görüldü. Ödülünü Basketbol Adamları Derneği Başkanı Avni Erboy'dan alan Başkan Atila, böyle bir törene ev sahipliği yapmanın mutluluk verdiğini belirterek, "Bizleri bu ödüle layık görenlere çok teşekkür ediyorum. Ben şahsen özellikle spor ve sanat alanında alınan ödüllerin çok önemli olduğunu düşünüyorum" dedi.

Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve spor dünyasından pekçok ismin katılımıyla gerçekleşen törende, Basketbol Oskarları'nın yanı sıra Spora Hizmet Onur Ödülleri de verildi. Tekerlekli Sandalya Genç Milli Takımı'ndan Ahmet Efe Türk, Ege Tenis Eğitim Vakfı Asbaşkanı Ayşen Nazlı ve eski hakemlerden Ömer Sosyal'ın ödülünü de Başkan Olgun Atila verdi. BAD Başkanı Avni Erboy, Atila'nın tesis yatırımları ile profesyonel kulüplere kucak açtığını ve amatör kulüplerinin en büyük destekçesi olduğunu söyledi. DHA
Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER