Pınar Karşıyaka'da Campbell kızgınlığı

Pınar Karşıyaka'da Campbell kızgınlığı

Yeşil kırmızılıların, geçen haftadan bu yana İzmir'e gelmesini beklediği son yabancı transferi Antonio Campbell'in sözleşmesini feshedecek. Yönetim başka bir uzun forvet arayışına başladı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde yeni sezona hazırlanan Pınar Karşıyaka, geçen haftadan bu yana İzmir'e gelmesini beklediği son yabancı transferi Antonio Campbell'in sözleşmesini feshedecek. Geçen hafta yeşil-kırmızılılara havalimanında bavulu kaybolduğu için uçağı kaçırdığını bildiren, o tarihten bu yana iletişim kurulamayan Campbell'i gözden çıkaran yönetim, uzun forvet arayışına başladı. İzmir temsilcisinin listesinde NBA Yaz Ligi'nden çıkacak uzunlar var.

Campbell'e henüz ödeme yapmayan Karşıyaka, oyuncuya aldığı uçak biletinin parasını da geri talep edecek. Karşıyaka'da yeni yabancılardan guard Erving Walker, pivot Assem Marei ve kısa forvet Deividas Gailius takıma katılırken A Milli Takım'daki Berk Uğurlu ve Çin Ligi'nde oynayan şutör guard Sek Henry, önümüzdeki günlerde takıma dahil olacak. Karşıyaka, Henry'nin alacağı ücretten Çin'deki sezonu uzadığı için sözleşmesi gereği 20 bin Dolar kesecek.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2018, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER