KSK'nin yıldızları destek bekliyor

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde sezonun en büyük gösterisi Tahincioğlu All-Star 2019 öncesi Pınar Karşıyaka’nın yıldız oyuncuları, All-Star’da İzmir’i temsil etmek için taraftarlardan destek bekliyor

KSK'nin yıldızları destek bekliyor

Basketbolseverlere büyük heyecan yaşatan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin en görkemli organizasyonu Tahincioğlu All-Star 2019’a az bir süre kaldı. ING Bank 3 Sayı Yarışması, LeasePlan Yetenek Yarışması ve Tahincioğlu Smaç Yarışması ile birlikte All-Star’da yapılacak Avrupa ile Asya Karması maçında yer alacak oyuncuların belirleneceği oylama, oylama partneri RedBull.com’dan devam ediyor. Oy vermek isteyenler //www.redbull.com/bslallstar adresinden istediği oyuncuları seçebiliyor.

İlk günlerden binlerce kişinin katıldığı oylamanın sonucu 8 Ocak Salı günü açıklanacak. Biletlerin Mobilet üzerinden satışa sunulduğu Tahincioğlu All-Star 2019, 20 Ocak 14.00’te Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek. Asya Karması’nda yer alan Pınar Karşıyaka’nın genç ismi Berk Uğurlu topladığı 1096 oyla oyun kurucular sıralamasında 9, Assem Ahmed Mohamed Marei 2323 oyla pivotlar sıralamasında 2, İlkan Karaman da 759 oyla forvetler sıralamasında 13. basamakta yer alıyor. Pınar Karşıyakalı oyuncular All-Star’da yer alabilmek için taraftarlardan destek bekliyor.

Erdi Gülaslan kadro dışı kaldı

TAHİNCİOĞLU Basketbol Süper Ligi’nde son 5 maçta 4 mağlubiyetle Play-Off hattının dışına çıkan Pınar Karşıyaka’da takımın Anadolu Efes karşısındaki etkisiz performansı yönetimin sabrını taşırdı. İstanbul deplasmanındaki 104-76’lık mağlubiyet sonrası takımın yılbaşı iznini iptal eden Kaf-Kaf, kaptan Erdi Gülaslan’ı süresiz kadro dışı bıraktı. Oyunculara yönetimin belirleyeceği miktarda para cezası da kesilecek. Pınar Karşıyaka’da başka tedbir ve hamlelerin olabileceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER