Göztepe’den Hüseyin Göçek açıklaması

Fenerbahçe ile oynayacakları maçın hakemi Hüseyin Göçek’ten adil bir yönetim beklediklerini söyleyen Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, “Artık doya doya futbolun güzelliklerini konuşmak istiyoruz” dedi.

Göztepe’den Hüseyin Göçek açıklaması

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Fenerbahçe ile oynayacakları maçın hakemi Hüseyin Göçek’ten adil bir yönetim sergilemesini istedi. Yaptığı yazılı açıklamada, “Türk futbolunun en çok ihtiyacı olan şey maçların ardından sporcuların performansının konuşulması ve değerlendirilmesi” diyen Başkan Sepil, “Umarım bu hafta oynayacağımız karşılaşmada ve bundan sonra oynanacak tüm karşılaşmalarda hakemler yerine sadece futbol konuşulur. Tüm isteğimiz bu hafta Fenerbahçe ile oynayacağımız karşılaşmada Hüseyin Göçek’in adil bir yönetim sergilemesi ve futbolcuların ve teknik adamların önüne geçmemesi. Adil yönetilecek bir maçın ardından hakemler değil futbolun güzellikleri konuşulur. Artık doya doya futbolun güzelliklerini konuşmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 21:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Volkan VESEK
Volkan VESEK - 5 gün Önce

Başkanım bu adama çok dikkat edelim Bu adamın soy ismi yanlış yazılmış Göçek değil Köçek olması lazım Bu adam ayak ustu en az 20 kere kıvırır Aman dikkat

banner97

banner96