banner135

Göztepe Bektaş'la görüşecek

Göztepe'de 2018-2019 sezonunda Süper Lig'de görev yapan ve son olarak Yılport Samsunspor'u çalıştıran Bayram Bektaş'la görüşme yapılacağı kaydedildi.

Göztepe Bektaş'la görüşecek

Spor Toto 1'inci Lig ekiplerinden Göztepe'de teknik direktör sorunu bir türlü çözülemedi. Ligin 5'inci haftasında oynanan Boluspor müsabakasının ardından Turgay Altay'la yollarını ayıran sarı-kırmızılılar listesinde yer alan çalıştırıcıların hiçbiriyle anlaşamadı. Son olarak Schalke 04'ün U17 takımını çalıştıran Onur Cinel'le ciddi şekilde ilgilenen sarı-kırmızılılar Alman kulübünden olumsuz yanıt gelmesiyle B planını devreye soktu. Sarı-kırmızılıların Cinel'in ardından eski çalıştırıcı Bayram Bektaş üzerine yoğunlaştığı ifade edildi. Göztepe'de 2018-2019 sezonunda Süper Lig'de görev yapan ve son olarak Yılport Samsunspor'u çalıştıran Bektaş'la görüşme yapılacağı kaydedildi. Bayram Bektaş'ın birden fazla yabancı dil bilmesinin avantaj olduğu da vurgulandı. Bektaş'ın yanı sıra listede Tamer Tuna, Fuat Çapa, Mustafa Kaplan ve Mustafa Dalcı gibi isimler alternatifler arasında yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2022, 12:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tam 35 GÖZTEPELİLER
Tam 35 GÖZTEPELİLER - 4 gün Önce

Lütfen bu taraftarın sesine kulak verin Bayram hocayla bu iş olmaz Lütfen deneyimli bu ligi iyi bilen tabiri caiz kaşarlı bir hoca alın. O iki isimde Yılmaz hoca,Hikmet hoca.Bu taraftarı Lütfen üzmeyin Bu mesajimiza kulak verin

Tam 35 GÖZTEPELİLER
Tam 35 GÖZTEPELİLER - 4 gün Önce

ALLAH Aşkı için Bayramı getirmeyin yemişiz yabancı dilini Hikmet hocayı getirin

SIRADAKİ HABER

banner101

banner100