Altınordu çıkışa geçmek istiyor

Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu takımının hak etmediği bir yerde olduğunu belirterek çıkışa geçmek istediklerini ifade etti

Altınordu çıkışa geçmek istiyor

TFF 1. Lig'de Pazartesi günü Boluspor'u konuk edecek Altınordu'nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, Boluspor maçının zor geçeceğini ancak sahadan iyi bir sonuçla ayrılmak istediklerini bildirdi. Eroğlu, yaptığı açıklamada, milli takım arasını iyi değerlendirmeye çalıştırdıklarını, sıralamada hak etmedikleri bir yerde olduklarını ancak oyun olarak özellikle son 2 haftada bir çıkış yakaladıklarını söyledi. Bu haftaki rakipleri Boluspor'un son 4 maçtır kaybetmediğini hatırlatan Eroğlu, şöyle konuştu:

"Doğru oyun felsefesinin sahaya yansıması bize istikrarı yakalatacaktır. Önemli olan Boluspor maçını kazanmak. Bundan sonraki süreç bizim lehimize dönecektir. Hiçbir maç kolay olmuyor. Bu maç da zor geçecektir. Bu zorluğu kendi lehimize çevirmek zorundayız ki son 6 haftayı en iyi şekilde değerlendirelim." Eroğlu, altyapıdan A takım kadrosuna aldıklarını Muzaffer Kocaer'in antrenmanlarda, Türkiye Kupası maçında ve Göztepe ile oynadıkları hazırlık maçında iyi bir performans ortaya koyduğunu belirterek, "Zaten akademimizin bize katkıları çok önemli. Muzaffer de bunlardan biri, kendisini A takım kadrosuna dahil ettik." dedi. Altınordu'da sakatlığı bulunan Sinan Osmanoğlu'nun durumu yapılacak kontrollerden sonra belli olacak.

Gümüşordu Karabağlar etkinliğine katıldı

Gümüşordu U11 takımı, Karabağlar Belediyesi’nin sağlıklı yaşam farkındalığını artırmak amacıyla düzenlediği sokak okulu etkinliğine katıldı. 29 Ekim Ortaokulu’ndaki etkinlikte 15 çocuğumuz, hem güzel bir gün geçirdi hem de spor yapıp eğlendi. Yeşilyurt Merkez Futbol Okulu Direktörü Kural Altıntaş ile antrenörler Vedat Ata ile Mert Tanyıldız çocuklara eşlik eti. 11’ler Yeşilyurt Kadın Futbol Takımı ile bir gösteri maçı yaptı, koordinasyon parkuruna çıktı, basketbol ve masa tenisi oynadı. Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür Öneği’nin de izlediği etkinlikte, sokaktan gelen çocuklarla mahalle maçları da oynandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 17:04
YORUM EKLE

banner101

banner100