Fenerbahçe, Trendyol Süper Lig'in 34. haftasında Beşiktaş ile yapılan derbide milli futbolcu İsmail Yüksek'e adeta bir futbol faciası yaşandı. Maçın ilk yarısında ayak bileğinde şiddetli bir ağrı hisseden Yüksek, oyundan çıkmak zorunda kaldı. Yapılan tetkikler sonucunda ise 25 yaşındaki orta saha oyuncusunun ayak bileği bağında kopma olduğu ortaya çıktı.

A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın Hollanda'da yüzü gülmedi A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın Hollanda'da yüzü gülmedi

Sakatlikyuksek

Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde MR Görüntüleme Gerçekleştirildi

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Yüksek'in Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde MR görüntülemesi yapıldığı ve ayak bileği bağında kopma tespit edildiği belirtildi. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Beşiktaş ile oynadığımız derbi maçta ayak bileği burkulması geçiren ve oyundan çıkmak zorunda kalan oyuncumuz İsmail Yüksek'in Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde MR görüntülemesi gerçekleştirilmiştir. Yapılan değerlendirme sonucu ayak bileği bağında kopma tespit edilen oyuncumuzun tedavisine hemen başlanmıştır."

İsmail Yüksek Sezonu Kapattı

Sakatlığının ardından İsmail Yüksek'in sezonu kapattığı öğrenildi. Başarılı futbolcunun ameliyat olması ve uzun süre sahalardan uzak kalması bekleniyor. Bu durum, hem Fenerbahçe hem de milli takım için büyük bir kayıp olarak değerlendiriliyor.

Editör: Utku Çelik