Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç başrolde: Netflix'in yeni filmi 'Romantik Hırsız'dan ilk fragman Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç başrolde: Netflix'in yeni filmi 'Romantik Hırsız'dan ilk fragman

Ünlü işletmeci Umut Evirgen, oyuncu Alina Boz ile geçtiğimiz cumartesi akşamı dünya evine girdi. Düğün sırasında dikkat çeken anlardan biri de Serenay Sarıkaya'nın, ruj sürerken çektiği video oldu. Sarıkaya, videoyu paylaşırken "Dünya yanarken ben" notunu düştü.

Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen Geçmişi

Umut Evirgen, Alina Boz ile yaşadığı aşkın öncesinde Serenay Sarıkaya ile de romantik bir ilişki yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde Evirgen'in, eski sevgilisi Sarıkaya'nın makyaj masasında verdiği pozları beğendiği ortaya çıkmıştı. Ancak ünlü işletmeci, beğenisini bir saat sonra geri çekti. Bu durum kısa sürede sosyal medyada gündem olmuştu.

Alina Boz'dan Açıklama

Olayın ardından Alina Boz, konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: "Olur mu öyle şey ya... Eli çarpmıştır, bir şeydir. Açıkçası sosyal medyaya o kadar bakmıyoruz. Ben de o kadar kullanmıyorum. Aramızda öyle bir diyalog ya da bu durumun konuşulması geçmedi."

Serenay Sarıkaya'nın Düğünle İlgili Paylaşımı

Umut Evirgen ve Alina Boz'un düğün saatlerinde, Serenay Sarıkaya'dan ilginç bir paylaşım geldi. Evlilikleri herkes tarafından konuşulurken, Sarıkaya reklam yüzü olduğu markanın eğlence gecesinde ruj sürerken bir video paylaştı. Paylaşımın altına ise "Dünya yanarken ben" notu düşüldü.

Dikkat Çeken Detaylar

Düğünde 'çocuk' tavsiyesi ve Fatih Terim'in nikah şahitliği gibi detaylar da dikkat çekti. Ancak en çok konuşulan an, Serenay Sarıkaya'nın, Umut Evirgen'in düğünü sırasında yaptığı paylaşımdı.

Kaynak: haber merkezi