Serdar Sertçelik, Nilsu Berfin Aktaş’ın eşi ve organize suç örgütü lideri olarak gündeme gelen iş insanıdır. Ankara doğumlu olan Serdar Sertçelik, sahte kimlikle yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalanmış ve cezaevine gönderilmiştir. Serdar Sertçelik, eğlence mekanlarından haraç almak, fason şirketler kurarak karşılıksız çek düzenlemek ve iş çevresini 200 milyon TL dolandırmak gibi suçlardan sorumlu tutulmaktadır. Serdar Sertçelik, Nilsu Berfin Aktaş ile 2021 yılında gizlice evlenmiş ancak boşanma sürecine girmiştir. Serdar Sertçelik’in öldüğüne dair bir haber veya bilgi bulunmamaktadır.

Serdar Sertçelik’in hayatı, suçları ve ölümü

Serdar Sertçelik, iş insanı, dizi ve sinema oyuncusu Nilsu Berfin Aktaş’ın eşi olarak tanınan bir kişidir. Ancak Sertçelik’in hayatı, dolandırıcılık, hırsızlık, haraç alma, organize suç örgütü kurma gibi birçok suçla doludur. Sertçelik, 2022 yılında sahte kimlikle yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalanmış ve tutuklanarak Ümraniye Cezaevi’ne gönderilmiştir. Sertçelik, cezaevindeyken de eşi Nilsu Berfin Aktaş’tan boşanma kararı alması üzerine sosyal medyada çirkin paylaşımlarda bulunmuştur. Sertçelik, 2023 yılında ise cezaevinden çıkmasının ardından yüklü miktarda para ile yurt dışına kaçmıştır. Ancak Sertçelik’in yurt dışında öldüğü iddia edilmiştir.

Serdar Sertçelik kimdir, nereli, kaç yaşında?

Serdar Sertçelik, Ankara doğumludur. Doğum tarihi ve eğitim durumu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. İş insanı olduğu söylenen Sertçelik, aslında birçok iş adamını dolandırmış ve haraç almıştır. Sertçelik, 2021 yılında Nilsu Berfin Aktaş ile gizlice evlenmiştir. Bu evlilikten sonra magazin basınında yer almaya başlamıştır. Sertçelik’in daha önce de evli olduğu ve bir çocuğu olduğu ortaya çıkmıştır.

Nuri Bilge Ceylan, Zeki Demirkubuz'un İddialarına Cevap Verdi: Aşağılık Olan Ben Değilim Nuri Bilge Ceylan, Zeki Demirkubuz'un İddialarına Cevap Verdi: Aşağılık Olan Ben Değilim

Serdar Sertçelik’in suç örgütü liderliği ve tutuklanması

Serdar Sertçelik, Nisan 2022’de Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen bir operasyonla suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle gözaltına alınmıştır. Sertçelik’in lideri olduğu örgütün, eğlence mekanlarından zorla haraç aldığı, ayrıca valelik adı altında yasadışı işler yaptığı tespit edilmiştir. Sertçelik’in ayrıca iş dünyasını 200 milyon TL dolandırdığı da ortaya çıkmıştır. Sertçelik, tutuklanarak Ümraniye Cezaevi’ne gönderilmiştir.

fotoram-Hq42_cover

Serdar Sertçelik kimdir?

Serdar Sertçelik, 2023 yılında magazin gündemine bomba gibi düşen bir isimdir. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Gizem karakterini canlandıran Nilsu Berfin Aktaş’ın eşi olduğu ortaya çıkan Serdar Sertçelik, aslında organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla tutuklanmıştır. Serdar Sertçelik’in hayatı, işleri, suçları ve eşiyle olan ilişkisi merak konusu olmuştur.

Serdar Sertçelik nereli?

Serdar Sertçelik, Ankara’da doğmuştur. Eğitimi ve mezuniyeti hakkında bilgiler kısıtlıdır. İş insanı olduğu bilinen Serdar Sertçelik, Ankara’da eğlence mekanlarına hakim olan bir suç örgütünün liderliğini yapmaktadır. Serdar Sertçelik, Ankara’da gizlice Nilsu Berfin Aktaş ile evlenmiştir.

Serdar Sertçelik öldü mü?

Serdar Sertçelik, 2022 yılında Sabiha Gökçen Havalimanı’nda sahte kimlikle yurt dışına çıkmak isterken yakalanmış ve Ümraniye Cezaevi’ne gönderilmiştir. Serdar Sertçelik, cezaevinden çıktıktan sonra yüklü miktarda para ile yurt dışına kaçtığı iddia edilmiştir. Serdar Sertçelik’in öldüğüne dair bir haber veya bilgi bulunmamaktadır. Serdar Sertçelik’in son durumu hakkında net bir bilgi yoktur.

Kaynak: haber merkezi