Ümit Özat, Ümit Özdağ'ın başdanışmanı oldu! Ümit Özat kimdir? Ümit Özat kaç yaşında, nereli? Ümit Özat, Ümit Özdağ'ın başdanışmanı oldu! Ümit Özat kimdir? Ümit Özat kaç yaşında, nereli?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 2024 yerel seçimleriyle yeniden göreve seçildi. Bu süreç boyunca ailesiyle birlikte olan İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu ve üç çocuğu halkın merak konusu oldu. Özellikle büyük oğlu Selim İmamoğlu, sosyal medyada yüzlerce edit ile gündeme geldi. Peki, Selim İmamoğlu kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte Ekrem İmamoğlu’nun oğlu Selim İmamoğlu’nun biyografisi…

Mehmet Selim İmamoğlu: İnşaat Mühendisi ve İşletmeci

Mehmet Selim İmamoğlu, İmamoğlu ailesinin en büyük çocuğu olarak 1997 yılında dünyaya geldi. Yeşilköy Anadolu Lisesi’nden dereceyle mezun olduktan sonra lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı. Lisans süreci boyunca fizik alanında da öğrenim gördü. Mezuniyetinin ardından Hollanda’da 3 aylık bir staj yaptı ve Berlin’de yine 3 ay süreyle stajyer olarak çalıştı. Şu an ise Arçelik Global’de çalışma hayatına devam ediyor. 2023 yılında son çıkan haberlere göre işletmeci Melis Çatak ile birlikte olduğu biliniyor.

Kaynak: haber merkezi