Egeli bilim insanı Prof. Dr. Pınar Kara'dan kanser tedavisine yönelik önemli proje Egeli bilim insanı Prof. Dr. Pınar Kara'dan kanser tedavisine yönelik önemli proje

Mevlit programına, Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, şehit aileleri ve vatandaşlar katıldı. Programda şehitler için dualar edildi. 

Mevlit programında konuşan Başkan Mutlu Kılıçaslan, "Bugün huzur ve güven içerisinde yaşama imkanına sahip olduğumuz güzel ülkemizi kanları ile yoğurarak bize bırakan şehitlerimizin fedakarlıklarının hiçbir zaman unutulmaması gerekir. Şehit ve gazilerin sayesinde üzerinde yaşadığımız bu topraklar yurt edinilmiştir.

Bağımsızlığımız ve hürriyetimiz için kendi istikbalinden bir an olsun tereddüt etmeyerek vazgeçen aziz şehitlerimize ve gazilerimize olan borcumuzu ancak gelecek nesillere büyük ve güçlü bir Türkiye bırakmak için var gücümüzle çalışarak ödeyebiliriz. Şehitlerimizin bize bıraktığı mukaddes emaneti her geçen gün aynı şuur ve inançla daha da yükseklere taşıyacağız. Kırşehirli 195 şehidimizi ve bu toprakları bize vatan kılan, milletin bağrına gömülen tüm şehitlerimizi hayırlarla yad ediyoruz. Kahramanlarımıza dua ediyoruz" dedi. 

Kaynak: DHA